Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális ez a reakció?

Normális ez a reakció?

Figyelt kérdés
10 hónapos Bichon Havanese kiskutyám egy nap háromszor ürít.Ez normális? Reggel meg este kap száraz tápot, néha-néha konzervet.De minden nap kap vmi kis apróságot amikor pl ebédelünk,vagy vacsizunk.Mikor lemegyünk sétálni,kb egy negyed órára rá könnyít magán,aztán később,olyan 10-20 perc múlva megint,meg este.A ti kutyátokkal is ez van? Vagy lehet vmi szorulása,vagy betegsége?
2009. nov. 28. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Az én kölköm is 3-szor kap enni egy nap és legalább 3-szor kakál is. :) Szerintem normális. Az lenne nagy baj, ha ennyi etetés mellet egyáltalán nem kakilna. :D

Amúgy nem baj, hogy 10-20 perc múlva megint könnyít, az enyém is szokta ezt csinálni. Ha normális állagú a széklete és van étvágya rendesen, akkor egészséges.

2009. nov. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oké,köszi,csak az a baj,hogy nem mindig van nálam harcrakész 3 zacskó...:D
2009. nov. 28. 16:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Tekercset kell venni, abban 100 db van.
2009. nov. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ok,+próbálom,köszi!
2009. nov. 28. 16:46
 5/7 anonim ***** válasza:

szedd fel. amúgy.. szerintem valami "szabályosabb" étrend kéne neki..

pl:

reggel táp

délben konzerv

este táp

és ha olyan egy időben is kapja akkor nemfog pl. 2x csinálni. mert lehet h azért van mer a táp amit kap mondjuk délben konzerv helyett lassan emésztődik és 2x kell.. :SSS bár mondjuk nekem napi 3x szokott és szabályosan kap enni. :S szval.. de amíg nem véres, zöld vagy valami addig nóproblem :)))

2009. nov. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A felnőtt kutyám egy nap egyszer kap enni és mégis van, hogy csak egy sétánál kakil, de akkor 3-at is. Máskor meg minden sétánál egyet. Ha lemegyünk, nálam alapból van legalább 5 zacskó, vagy egy egész tekercs.
2009. nov. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2009. nov. 28. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!