Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez normális reakció egy...

Ez normális reakció egy kutyánál? És meddig tart?

Figyelt kérdés
A kutyám 3éves és most kaptam egy 6hetes kutyust is. Erre a kutyám nem volt hajlandó elmozdulni mellőle és nem is ment ki játszani mint eddig csak amikor a kiskutya is, és máshogy viselkedik mint eddig. A kiskutya ha felnő akkor újra visszamegy minden a rendes kerékvágásba?
2011. aug. 13. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez miért baj? Ha egy kutya mellé hoznak egy másikat, azt általában azért szokták, hogy egymás társai legyenek.

Lehet, hogy a kutyád ösztönszerűen érzi, hogy ő még kölyök, és vigyáz rá.

2011. aug. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 ksandor1963 ***** válasza:

Nekem ez a viselkedés a kutyádtól tetszik. De... Akkor sem hajlandó elmozdulni a kiskutyától amikor magadhoz hívod? Ha túlzottan felügyeli a kiskutyát, akkor elképzelhető, hogy a azért teszi mert úgy gondolja, hogy ez az ő feladata, és nem a tied. Nem akarom túllihegni a dolgot, de a falkavezérségi szereped régebben egyértelmű volt?

(Nekem ez a véleményem, ami nem az igazsággal egyenlő!)

2011. aug. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha magamhoz hívtam akkor jött. De már nem a kiskutyával van. Mert ahogy mellette van vagy a közelében a kiskutya meg akarja harapni játékból, ő meg elmenekül. És most egész nap bent fekszik és nem csinál semmit. Monda nekem valaki hogy lehet lelki beteg lett. Pedig ugyan annyit foglalkozom vele mint a kicsivel, csak nem egyszerre.
2011. aug. 15. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!