Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám sántít?

A kutyám sántít?

Figyelt kérdés

A kutyám elkezdett 3 lábazni.Van mikor rá lép van mikor nem.Utoljára akkor csinált ilyet amikor toklász ment a lábába.De most nincs toklász sehol a városba. Egy kis tüskét vette észre a mancsába azon a fekete járó gumón.De annyira pici volt és nem is volt mélyen. Érezheti azt?

Nézegettem nyomkodtam,de kicsit sem volt érzékeny nem rángatta,vagy húzkodta. Engedte,hogy át nézzem.Mitől sántíthat még?Igaz most már 10 éves ,de jó erőben van és egyik pillanatról a másikra nem sántul le.



2014. jan. 1. 13:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem, sőt nagy valószínűséggel megrándulhatott a lába. Ha rálép, akkor szalagszakadás nem lehet, mivel az fájdalommal is jár. Várj egy pár napot vele, figyeld meg, majd folyamatosan egyre többet fog rálépni! :) Ha nem javul pár nap alatt, akkor látogassátok meg a dokit.
2014. jan. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!