Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutyát vegyek?

Milyen fajta kutyát vegyek?

Figyelt kérdés
23/F vagyok és panelben lakom. Olyan kutya kell ami képes tartani a hosszú tavú sétát/futást. És ne legyen kis termetű.
2014. jan. 1. 13:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

golden retriever van nekem és nagyon barátságos nem ugat sokat és szeret sétálni gyorsan tanul

apukámnak németjuhásza volt és rengeteg versenyt nyert mert nagyon gyorsan tanul, a gyerekek húzkodták a szőrét, ráncigálták még csak megsem morrant rájuk ... ez a golden retieverről is elmondható

2014. jan. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Ne vegyel, fogadj orokbe menhelyrol.
2014. jan. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
bocs, előző vagyok nem német juhásu hanem SKÓT JUHÁSZ . :)
2014. jan. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
bírja tartani a hosszú sétát=aktív kutya,ami nemigazán ideális panelba,legalábbis napi 1-2 óra foglalkozás/séta minimum kell neki.Ha nincs "álomfajtád" szerintem akkor egy menhelyi kutya is megteszi.Egyébként Labrador,golden,border collie stb.
2014. jan. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%
nekem pit bullom van ha kutyát akarsz pitet vegyél egy igazi atléta sportos csupa izom kutya.tele van szeretettel egy pit bullt nem lehet nem szeretni szerintem ha pitet veszel nagyon fogod szeretni csak figyelni kell rá mert ha más kutyákkal öszetüz nem ismer vereséget halálaig harcol de az embereket nagyon szereti még az idegeneket sem bántja ha csak nem tanitod arra
2014. jan. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Költözz családi házba, aztán gondolkozz el újra ezen a kérdésen. Addig légy meg nélküle.
2014. jan. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nyugodtan tarthatsz panelban is, a lenyeg, hogy legyen aktiv az eletmodod, es a kutyat is vizsgaltasd meg, alkalmasak-e az izuletei futasra.

Ha kolyokkutyat nevelsz fel, minosegi tappal etesd es hord orvoshoz, megfelelo aranyban kell nonie, nehogy mozgasszervi problemai legyenek.

2014. jan. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha nincsen álomfajtád, amit már régóta szeretnél, nem akarsz vele kiállításra járni, akkor szerintem menj el egy menhelyre és válassz onnan társat. Rengeteg ilyen paraméterekkel rendelkező kölyök és fiatal kutya várja a gazdiját és egy életre hálás lesz neked, ha megmented.

Ha ragaszkodsz a fajtatisztához, akkor a magyar vizslát ajánlom.

2014. jan. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
11%
Vizslat panelba semmikeppen ne, megbolondulna.
2014. jan. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Dehogy bolondul, rengeteg ismerősöm tart vizslát lakásban és sosem panaszkodnak, séták alkalmával kitombolja magát és nyugodtan elvan.
2014. jan. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!