Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkshire terrier kutyám...

Yorkshire terrier kutyám okádik, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Ma kezdett el hányni, reggel kapott egy kis marék tápot, aztán napközben három alkalommal kapott virslit magában, minden alkalommal egy fél virslit kapott. és 4 óra körül kapott egy kicsike tésztát kutyának való virslivel.

nem az a picike yorkshire kutya, hanem ez 5 kg-os

bezabálhatott? a kis palota pincsi kutyánk ettől még többet evett, és annak semmi baja, ugyanezeket ette csak még kicsivel többet.

az udvaron a betonon legalább 10 hányás van, a virslit és a tésztát hányja vissza, de nem igazán van megrágva, a virsli is elég nagy darabokban jött vissza, és a tészta is majdnem egész darabokban, ilyen kicsike szarvacska tészta, mit csináljak vele? vagy csak kihánja magát és nem lesz semmi baja?


2014. jan. 1. 17:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ma már semmit ne egyen, holnap is csak rizst és főtt húst lehetőleg. Figyeld, és ha bármi jelét látod annak, hogy nem pusztán egy gyomorrontásról van szó, akkor holnap mindenképp vidd orvoshoz.

Arra figyelj, hogy igyon, mert kicsi, és könnyen kiszárad.

És legközelebb ne azt írd, hogy okádik, mert nagyon primitív kifejezés.

2014. jan. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Minek adsz neki moslékot? Én is szeretem a tésztát meg a virslit, de ez a kutyának szemét kaja, nem való, nincs is rá szükségük. A kutyavirsli meg gondolom milyen... Nem csodálom ha kihányja, adj neki rendesen tápot, és figyeld ki ne száradjon.
2014. jan. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Ja, 5 kilós "yorki" :D:D Az év első poénja.


Amúgy nem ilyen sz.rokkal kéne tömni,akkor nem hányna be.Diéta majd rendes kaja.


Diéta: rizs+főtt husi,só,fűszer NÉLKÜL.

Rendes kaja: BARF vagy PREY vagy normális táp (pl. orijen,totw,brit care)

2014. jan. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

itt a környéken nem igazán beszerezhető a minőségi tápok!

itt csak legolcsóbb tápok vannak, van sok ismerősöm aki magának veszi a kutyának való virslit és maga eszi meg. én meg tésztával összefőzve adtam neki.

van két kutya, a yorki meg egy palota pincsi, a yorki most került ide pár napja és még nem lehet őket összeengedve etetni, úgy etetem őket hogy két különböző helyre megkötöm őket, hogy ne bírják egymásét enni mert akkor összevesznek! és a palotapincsi az régebb óra itt van, ő gondolja magát úrnak, és ő szépen lassan eszik legalább 10 perceg, a yorki meg fél hogy megeszi a pincsi előle a kaját, ezért kb 1 perc alatt felzabálja, ugyanazt a mennyiséget mint amit a pincsi 10 percig eszik, és a tésztát egész darabokban hányta vissza, szóval szerintem úgy kell majd még egy ideig etetnem őket hogy ne lássák egymást.

2014. jan. 1. 18:48
 5/18 A kérdező kommentje:
nem értem miért lenne neki szemét kaja a főt tészta virslivel. szerintem a rizs az rosszabb neki mint a tészta, de hát lehet hogy igazatok van. de ízlik nekik a tészta meg a virsli, csak nagyon mohón eszi meg.
2014. jan. 1. 18:49
 6/18 A kérdező kommentje:
internetről meg nem akarok tápot rendelni nekik. ez az olcsó táp meg nem hiszem hogy jobb mint a tészta meg a virsli, igaz az olcsóbb tápok dögökből vannak, de szerintem ez a virsli is dögökből van...
2014. jan. 1. 18:51
 7/18 A kérdező kommentje:
amúgy az előbb néztem a tv-t az rtl klub hiradót, és benne voltak a szilveszteri dolgok, azt mondta az orvos hogy sok embert vittek be úgy hogy okádott, meg hogy be volt sz@rva meg hugyozva, így mondta az orvos!
2014. jan. 1. 19:02
 8/18 anonim ***** válasza:
38%
Ne aggodj!! Rendbe fog jonni a kutyad!! Az enyem is hanyt(okadott) ma!! Lehet sok a sava csak, vagy zavarta a gyomrat, hogy nem ragta meg rendessen!! Fogd dietara, mar csak szaraz haztartasi kekszet adj neki, esetleg egy csopp lanygyos tejbe aztatva. A kutyakat naponta 3x szabad etetni, koztuk csak jutifali lehet, 1eves kor utan naponta 2x lehet etetni, es hetente egy napot nem ehet!! Igy lesz egeszseges!! Az o gyomruk sokkal savasabb mint az embereke, azert ragjak, eszik a fuvet is mert azzal kotik le, ugy mint mi a rennievel!! Ha megsem mulna el neki, mutatsd meg egy allatorvosnak!
2014. jan. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

köszi a választ.

ez lassan kettő éves kutya lesz, most 19 hónapos, akkor csak naponta max 2-szer kapjon enni?

csak mert elég vékony ezért kicsit hízlalni szeretném

2014. jan. 1. 19:18
 10/18 anonim ***** válasza:

Az év poénját tavaly délután elkezdte:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__5214356-yorks..

2014. jan. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!