Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkshire terrier vagy bolognese?

Yorkshire terrier vagy bolognese?

Figyelt kérdés

2013. dec. 30. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:
bolognese
2013. dec. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem yorkim van.
2013. dec. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem is yorkshireom van. Én sokkal jobban szeretem a terrierek temperamentumát, a bichonokban nem láttak semmi jellegzetességet. Persze ők is cukik, meg nagyon kedves és jó természete van a többségüknek, de egy terrier az más :)

Szerintem egy yorkshire nevelés szempontjából nagyobb kihívás.

2013. dec. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

MIRE?


Ezek olyan hülye kérdések,a yorki egy terrier a bolognese meg egy szobakutya,öleb,társasági kutya.

Azon felül,hogy mindkettő bizonyos embereknek "tündi-bündi" teljesen más igényeik vannak,amiket ki kell elégíteni.

A yorki hiába kicsi,kőkemény terrier.Makacs,önfejű,határozottan kell nevelni,ráadásul nem annyiból áll a séta,hogy 1 nap 3x 20 percre lerohansz vele.


Plusz nem mind1 milyen helyről veszi az ember bármelyik kutyát.Olcsó szaporítótól törzskönyv nélkül nagyon megütheted a bokádat.

A törzskönyves kutya,aki egészséges is,az 100 ezertől indul.

2013. dec. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Előző leírta a lényeget.


Amit még hozzátennék, anélkül, hogy ismernélek, tényleg csak általánosságokban beszélek: yorkshire terriert ne akarjon venni olyan ember, aki úgy kezdi,hogy: édi, cuki, tökari, szuper,hogy ilyen pci meg hasonló megjegyzések.


Üdv. egy yorki tulajdonos

2013. dec. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
útálom hogy a kutyákat játékszereknek használják és "tündi-bündi rózsaszínbe öltöztetik,,
2013. dec. 30. 21:28
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
nekem bolognesem van és szerintem őket elég könnyű megnevelni, nem olyan nagy a mozgásigényük se. de szerintem a bolognesek sokkal karakteresebb kutyák. és a szőrük attól hogy fehérek nem nagyon igénylik a napi apolást. szerintem inkább bologneset ajánlom ha egy olyan kutyát akarsz aki alkalmazkodik hozzád, és nem olyan "elkényeztetett" mint a yorkshire.
2014. jan. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó ha csöndben maradtál volna .....ismered?
2014. jan. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!