Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyának ha levágják az...

A kutyának ha levágják az orrát, az visszanő? Most volt a híradóból, és csak a végét láttam.... Szegény kutyus, mi történt vele pontosan? De egyáltalán visszanő az orr? Tud úgy szagolni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 28. 18:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

uuuu bazz de sügér vagy ne haragudj. hogy nőne már vissza?

egyébként sajnálom szegényt. :(

2009. nov. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Száradjon le a töke annak, aki ezt csinálta! Hogy képes valaki ilyenre csak gondolni is, nem hogy még meg is csinálni? Istenem... Én hiszek Istenben, és hiszem, hogy kamatostul kapja majd vissza Tőle.


A kérdésre válaszolva: nem, sajnos nem nő vissza neki. Ettől függetlenül képes lesz még szagolni, mert az emberénél tízszer nagyobb terület felelős a szaglásért az agyában.

2009. nov. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szegény kis állat! Milyen okos kis szemei vannak! Sajnos az orra nem nő vissza, de reméljük, szépen beheged majd a seb.

Szigorítani kellene az állatvédelmi törvényt: szemet szemért, fogat fogért alapon amit az állattal teszel, ugyanaz legyen a büntetésed is! Rögtön nem csonkítaná meg a szemét tirpák a kutyáját! De nem találnánk ennyi éhező (vagy éppen sajnos már éhenhalt) állatot, út szélére, erdőbe kidobott kölyköket sem.

2009. nov. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Elnézést, rosszul tettem fel a kérdést, !Ha legvágták az orrát, azzal még tud szagolni? Én írtam el a kérdést, teljesen megrémísztett ez a hír...
2009. nov. 29. 15:40
 15/16 A kérdező kommentje:
És sokkolt...
2009. nov. 29. 15:41
 16/16 anonim ***** válasza:
Az biztos,hogy én elkapnám,és jól levágnám az orrát,a fülét,meg a végtagjait is,hagy érezze az a szemét,hogy milyen!!!!
2010. jan. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!