Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a helyes megoldás? Nem...

Mi a helyes megoldás? Nem véleményeket és szemrehányásokat várok, mert ez a kutya a mindenem, és soha nem bántanám ok nélkül, hanem ki mit tenne a helyemben, ha belegondolna, hogy ha az ő kutyájával történne ilyen?

Figyelt kérdés
Van egy 2 éves Goldenem, sajnos porckorongsérvet kapott, kezeltem gyógyszerrel, lábon már tud menni, szaladni de óvatosan mozog. Sajnos az ürítésért felelős központi idegrendszere lebénult. Tehát minden kifolyik, potyog belőle, mikor épp odaér, nem érzi. Szerintem vannak fájdalmai nem is kicsi. Pár hónap eltelt és nem történt változás a gyógyulásában. Most elérkeztem ahhoz a ponthoz, hogy döntenem kell. Gyógyszerezzem tovább a kutyát, meg kínozzam mindenféle terápiákkal vagy jobb lenne ha megválnék tőle, hogy ne szenvedjen tovább.
2014. jan. 2. 13:08
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Eltelt sok idő mióta irtam. Nos a kutyám még meg van. Gyógyszert adott az orvos, műtétet semmiképpen sem javasolt, mert h felesleges. Nem fog meggyógyulni megmondta egyèrtelműen, azt mondta h ezzel a gyógyszerrel is csak javítani tud esetleg rajta. De a probléma fenn fog maradni. Amugy ezt leszámitva elég jól van a kutya. Ès hàt már beadtam neki majd egy doboz gyógyszert, semmi javulás nincs. Borzasztóan èrzem magam emiatt, de hát nincs mese igy nem tarthatom meg. Lassacskán jön a kis családom, nem nőhet fel igy emellett a kutya mellett. Ez van sajnos.
2014. márc. 20. 09:10
 12/12 anonim ***** válasza:
Nos, hogy cselekedtél? :(
2014. dec. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!