Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a helyes megoldás?

Mi lenne a helyes megoldás?

Figyelt kérdés
A párommal együtt élek egy házba és anyámmal.Nem vagyunk még házasok vele!Egy szóval a szüleim külön élnek.És én szeretnék néha apunál is lenni.De a páromat akkor nem tudnám hová tenni mivel kellemetlen lenne ha a muterommal maradnának addig egy házba.
2013. dec. 16. 20:12
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
de viszont a párom nem akar addig a szüleinél megaludni még arra az egy napra se.Apuhoz meg nem vihetem magammal...segítsetek mit mondjak a páromnak vagy mit tegyek?félek hogy a párom szülei is kiakadnának ha addig a páromat kitenném a házból azt azért mégse tehetem....
2013. dec. 16. 20:13
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért költöztetek össze így? A párod miért nem megy veled apudhoz? Miért nem mered kettesben hagyni anyukáddal? Ha már odaköltözött.. akkor csak nem lehet belőle baj. Besegít, fizet és ellátja a dolgát nálatok? Mert akkor anyukádnak se lehet egy szava se, vagy rosszba vannak?
2013. dec. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg hétvégén vagy hétköznap 3asban program pároddal és apukáddal?
2013. dec. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Anyáddal nem akarod hagyni, apádhoz nem akarod vinni... Szép kis kapcsolat.
2013. dec. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ez tényleg érdekes. Minek költözteted oda magadhoz, ha anyáddal nem mered hagyni.. apádhoz nem viszed. Nem lehet valami régi kapcsolat.. és komoly se.
2013. dec. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ott akarsz aludni apádnál? Hány évesek vagytok, mióta éltek együtt? Nálunk ugyanez volt a helyzet, a párom hozzánk költözött, és apám szerette volna ha ott aludnék. De számomra evidens volt hogy a páromat nem hagyom egyedül ha már együtt élünk...
2013. dec. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát jelenleg a párom nem dolgozik!fizet de besegít amibe tud azért!Anyummal nem rossza kapcsolata megbízom én bennük de mégis kellemetlen ez a helyzet!Apumhoz elvinném de ott aludni nem tudna nincs meg arra a megfelelő körülmény hogy mindkettőnket elásson...max úgy hogy elmegyünk kávéra.Hivtam a páromat hogy akkor jöjjön kávéra de ő meg nem akar jönni azt mondta gondolkozik rajta... :S
2013. dec. 16. 21:05
 8/14 A kérdező kommentje:
én 19éves vagyok!Párom 26 éves. Hát igen néha azért szeretnék ott is aludni nála! Meg ő mindig mondja hogy maradjak ott csak én a párom miatt nem akarok nem akarom hogy kellemetlenül érezze magát hogy itt hagytam meg mondjuk tényleg anyummal eléggé fura lenne ha csak úgy itt hagynám mégis ... elég szar ez a helyzet...
2013. dec. 16. 21:07
 9/14 anonim ***** válasza:
Miért félsz otthagyni anyádnál?
2013. dec. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
csak mert kelemetlen otthagyni.... vele...nem gondolok bele semmi rosszat de akkor is!
2013. dec. 16. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!