Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Két szuka kutyus tényleg...

Két szuka kutyus tényleg "nehezebben" jön ki egymással? Akkor is, ha nagy köztük a korkülönbség, kb.8-9 év, és a második kölyökként kerülne hozzánk?

Figyelt kérdés

2014. jan. 2. 13:20
1 2
 11/17 Akiteki ***** válasza:

Nem a kora miatt, hanem egyszerűen nincs okuk rá, hogy küzdjenek a főnökségért. Nem kap a főnök több kaját, nem ő vezeti a falkát vadászatra, nem az övé a párosodás joga. Egyszerűen felnevelte a többit.

Ha a kutyák között hatalmi harcok vannak, akkor ott valami nem stimmel.

2014. jan. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
66%
Jó most vagy direkt nem látod amit írok, hogy neked legyen igazad, vagy valami baj van de leírom mégegyszer: SENKI sem beszélt harcokról, legyenek azok akármilyenek. Senki sem harcol meg a küzd a főnökségért nálam. Az kutyáim egy tálból esznek ha kell. Ettől viszont még muszáj, hogy legyen valamilyen rangsor mert a kutya ilyen állat. És ez a rangsor a MINDENNAPI, normális, agresszivitásmentes életben megmutatkozik. Ilyen egyszerű.
2014. jan. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
66%
Szóval ez a mindennapi életben megmutatkozik a kutyák BÉKÉS kommunikációjában. És ami x ideig arra mutatott, hogy a kutya van följebb és b kutya lejjebb, az x idő után egyszer csak arra kezdett utalni, hogy b kutya van följebb és a kutya lejjeb. Egész véletlenül ez akkortájt következett be amikor a kutya fiatalsága kezdett elszállni. Ennyi a történet. Nem tudom miért kell ez ellen ellenkezni.
2014. jan. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
ha megnézed a kommentjeit ő mindenban ellenkezik, csak ő tudhatja a tutit.
2014. jan. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Hát nem értem, pedig ugyanazt mondjuk, szerintem is minden gond nélkül együtt lehet tartani szuka kutyákat.
2014. jan. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Akiteki ***** válasza:

Kedves 74 %-os!

Amint vállalod a neved, akkor majd én is írok véleményt rólad. Ennek bekövetkeztéig névtelen nulla vagy és ne minősíts senkit.

2014. jan. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
eszem ágában sincs minősiteni, csak néha elcsodálkozom azon, hogy alapvető dolgokkal nem vagy tisztában, és a saját fajtádon nem látsz túl. Azt hiszed azért amiért ők olyanok, minden kutya olyan.
2014. jan. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!