Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit javasoltok? Szerintetek...

Weknia kérdése:

Mit javasoltok? Szerintetek megcsonkítsam a német dogom fülét (nem tudom pontosan hogy hívjak fülfelnyírás vagy valami hasonló). Nem veszélyes ez a kutyának vagy nincsenek rossz hatásai?

Figyelt kérdés
Amúgy fekete kutya 2 hónapos és szeretném hogy majd ijesztőbbnek es nagyobbnak tűnjön.De ha ez neki rossz lenne semmiféle képpen nem tennék vele ilyet, csak láttam már sok más német dogot is ilyen füllel.

2014. jan. 3. 22:36
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Most sokan elítéltetek ezért.. pedig én odaírtam hogy ha ez rossz a kutyámnak nem teszek vele ilyet. Én rengeteg helyen láttam ezt, rengeteg kép van ilyen fülű dogokról én ezért kérdeztem.
2014. jan. 4. 08:37
 12/14 anonim ***** válasza:
71%
Én meg rengeteg kutyaharcról készült képet láttam, akkor csináljam a kutyámmal? Vagy ne, mert lehet, h rossz neki? De hát annyian csinálják.... -.-
2014. jan. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
azért ne hasonlítsuk már össze a kettőt -.-
2014. jan. 4. 20:26
 14/14 A kérdező kommentje:
[link] például.....
2014. jan. 4. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!