Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 10 hetes Cane corso...

Van egy 10 hetes Cane corso kan kutyusom és egyfolytában a macskákat kergeti ha elkapja nem csak játékból harapja hanem egyenesen a torkukatharapja mit lehetne tenni? Hiába szolok rá.

Figyelt kérdés
2014. jan. 4. 21:03
1 2
 11/12 donne ***** válasza:
23%

hehe XD

kemény. :)

minden kutyában benne van az ösztön, ez ellen nagyon nehéz harcolni, meg kell nevelned, és lassacskán kell hozzászoktatnod a macskához, ha a sajátodról van szó.Személy szerint, ha más macskája, akkor ne engedje ki, de az idegen macskák is megtanulják 1idő után, h veszélyes a terület.Én nem csináltam semmit, a macska nem mert odajönni, amikor elhoztam a kölyköt, természetesen ő is megbabrálta volna, a macska magától a kapu mögött maradt,tök nyugisan elnapozott, a kölyök meg csak nyüszített, aztán megszokták egymást, max megkergette.Ha úgy gondolod, elviheted kutyasuliba, bár gondolom ha akarnád nem itt kérdeznéd meg.Nem is nagy hülyeség, egy jó kutyasuli, kezelhetetlen kutyáknál, vagy hozzá nem értő embereknél, nálunk a nevelés ösztönös, ilyesmire sosem volt szükség.A mi CC-nkel is voltak problémák, de az idő előrehaladtával megkomolyodik.Ez a gyerekgyilkos dolog amit nemtoom melyik válaszoló írt, meg baromi hülyeség, ilyesmi csak egy fajtát nem ismerő, szellemi fogyatékos agyából pattanhat ki.Foglalkozz vele sokat, a macskákat lassacskán szoktasd hozzá.Az sem kizárt, hogy a saját macskádat elviseli, de annak ellenére, az idegen cicákat a túlvilágra küldi. :S :)

2014. jan. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
65%
Sippara, most már jó lenne ha visszafognád magad, mert a szomszédaim lassan feljelentést tesznek az állandó röhögésem miatt. Kérlek, tényleg, nem bírom:DDD
2014. jan. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!