Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon elvagyok keseredve,...

Nagyon elvagyok keseredve, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
sajnos elkell utaznom fèl évre külföldre,de van egy 3éves kutyám akit nem tudok magammal vinni.nem sokára utazom és teljesen ki vagyok készülve,hogy itt kell hagynom a kiskutyamat! Nagyon ragaszkodik hozzám,néha már beteges,mert még a wc re is követ.Úgy szeretem,mintha a gyermekem lenne és nem tudom hogy vèszeli át ezt a fél évet nélkülem.Jó helyen jó embereknél lesz,de biztos nagyon hiányozni fog nekem.Nem tudom magammal vinni sehogyan!nem tud megnyugodni a lelkem,hogy itt hagyom,de nincs más választásom.Ti mit tennének? Emlékezni fog rám?szeretni fog ugyanúgy?Nem lesz csalódott?
2014. jan. 5. 22:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
ha nem is gyorsan, de meg fog békélni a helyzettel a kutyád. Neked sokkal nehezebb lesz. Amikor hazajössz, készülj a viharos boldogságra.
2014. jan. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
17%

Mi a kérdésed? El kell utaznod, a kutyát meg nem viheted magaddal. Mondjuk gondolom az csak egy költői fordulat a részedről, hogy úgy szereted mintha a gyereked lenne, mert remélem a gyereked nem hagynád itthon.


Emlékezni fog rád, szeretni is fog, nagyon csalódott lesz, és érzelmileg valószínűleg kikészül.

2014. jan. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, te nagyobb kereket kerítesz ennek az egésznek mint ő :) Persze hogy emlékezni fog rád és szeretni, a kutyák még évek után is emlékeznek az emberekre, nemhogy 6 hónap után. A kutyák és más állatok nem éreznek csalódottságot meg ilyeneket, ezeket csak mi, emberek képzeljük bele. Ők ezt úgy fogják fel, hogy a vezér elment, de majd visszajön.
2014. jan. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is ebben a helyzetben vagyok. Készülök kimenni és egy ideig biztosan nem vihetem magammal a kutyámat.

Biztosan nehéz lesz mindkettőtöknek az elején, de a legtöbb kutya hamar alkalmazkodik és ha szeretetben lesz, gondoskodnak róla, nem lesz baja.

Gondolom nem jókedvedben mész ki, hanem a megélhetésed múlik rajta, szóval ez ne akadályozzon, mivel a kutya jó helyen lesz.

2014. jan. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ez annyira nehéz,annyira szeretem! Nagyon bánt hogy ekkora fájdalmat okozok neki!pici kora óta velem alszik! Csak engem fogad el igazi gazdinak, legjobb barátok vagyunk! Elkeserítő helyzet :(
2014. jan. 5. 22:58
 6/17 anonim ***** válasza:
60%

Vannak országok, amelyek több (akár 6) hónapnyi szigorú karantént követelnek meg a bevinni szándékozott kutyákra.

A tapasztalatok azt mutatják, hogy a kutyák általában meglepően hamar alkalmazkodnak a karanténtelepbeli élethez, és ha a gazdájuk esetleg meglátogatja őket a zárlat ideje alatt -- éppen hogy akkor zavarodnak össze.

A kutya mindig a jelen pillanatban él, így nem ismeri a mi fogalmaink szerint azt, hogy hiányzik neki a gazdája. Ne magadból indulj ki... De azért meg fog ismerni, ne aggódj.

2014. jan. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
De mikor elmegyek pár napra olyankor is depressziós,csak fekszik,nem eszik!volt aki azt mondta,hogy bele fog pusztulni ha elmegyek és itt hagyom :'(
2014. jan. 5. 23:10
 8/17 anonim ***** válasza:
45%
Mit nyűglődsz? Választanod kell a kutya meg a munka között és a munkát választod. Ezért nem dob rád követ senki, de sajnálni ne kelljen már.
2014. jan. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szerintem valahogy igy fog neked reagalni, ha viszontlat:

[link]


Vagy igy:


[link]

2014. jan. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a videót,nagyon megható! Reméljük így lesz velünk is!
2014. jan. 5. 23:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!