Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet valaki ennyire sötét?

Hogy lehet valaki ennyire sötét?

Figyelt kérdés

Nyilván nem mondok ujjat ha azt mondom h szilveszterek már vége.

Na ehhez képest mostanság még mindig mennek a petárdázások szerencsétlen kutya meg megörül és csak bent tud aludni.

Am egy távolságból még hagyján bár így is kellemetlen.


De ma a szomszéd is úgy gondolta h elszórja a maradék petárdáit méghozzá családi programként a gyerekivel petárdázott. Ami engem nem érdekelne ha nem az állat látná kárát és rémülne halálra.

Mer az h a gyerekeinek lesz x balesete a durrogtatásból magánügy.


De amikor már 4X robbantott fel egyet átmentem és leordítottam a fejét h "Ember abba lehetne hagyni ?"

És még neki állt feljebb h "Jó estét lehet szépen is kérni. Meg csak kipróbáltuk" Igen attól akinek nem esik le h szilveszter nem most van és esete 10-kor durrogtat valószínűleg szépen is lehet kérni.


Na persze legközelebb rendőrt hívok és ha nem tetszik pereljen be. Iszonyat dühítenek az ilyen b@rmok.

És még a kutya neve is egyezik (Alex) ennek a korlátoltnak az egyik gyerekével.

Tragédia.



2014. jan. 7. 00:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
88%

Hát nekem most "ujjat mondtál" :D haha.

petárdázni tilos, ez tény. 2000 éves hagyomány, sok itt az észlény..gondolom, Jézus is mindig fellőtt párat miután kitombolta magát a 2000 éves szilveszteri Dáridóra.

a petárdázás kutyáktól függetlenül is egy orbitális baromság.

Mellesleg de, lehet szépen kérni. Kulturált viselkedésnek hívják.

2014. jan. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
48%

Ajánlom ezt figyelmetekbe: [link]


Én egyáltalán nem érdeklődöm a tűzijáték, petárda és hasonló cuccok iránt. Szilveszterkor is párom fellőtt egyet, azt jólvan.

De én, mint kutyás mondom azt, hogy a kutyások csak akkor kezdhetnek el háborogni, mi a tilos, és mi a törvény, ha ők is betartják a törvényt. Teszem azt, felszedik amit fel kell szedni, pórázra veszik, amit pórázon kéne tartani és nem engedik ki egyedül sétálni, amit nem kéne.


Mindettől függetlenül, ha törvénybe ütköző dolgot tapasztalsz, nyugodtan tehetsz feljelentést. Mindenesetre én ezért nem vesznék össze a szomszédommal (kivéve, ha már egyébként is ellenséges a viszony), mert az ember életében nagy átok tud lenni a szomszéddal való rossz kapcsolat.

2014. jan. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Akiteki ***** válasza:
35%
Nem kellett volna átmenned. Simán kihívod a rendőröket. Most már késő.
2014. jan. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 vyrob ***** válasza:
igaza van az elöttem lévőnek . szépen meg kellett volna kérned hogy haggya abba szerintem abba hagyták volna :) mert valóban szomszéddal roszba lenni nem tanácsos pl ha te pihenni akarsz akór ő majd füvet nyir .vagy volt már ilyen kérdés hogy hilty patron vehet tarthat legálisan és azzal is boszanthat tégd mert ugyanolyan hangos mint a petárda : ) vagy mostmár egész évben használható az 1 es és 2 kategóriás tüzijátékok is magánterületen ezért nem tanácsos vele roszban lenned mert petárdáért jelenthetsz de legális tüzijátékért már nem :)
2014. jan. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Igazából a viszonyunk olyan teszünk a másikra kategória.


Ja és igen vélhetőleg kimegyek külföldre csak élőbb még végzek a fősulin.

2014. jan. 7. 15:01
 16/16 A kérdező kommentje:

Amúgy finoman szólva civilizálatlan emberek.


Ezt leszámítva volt olyan h láttam a gyerekit kint a kertben vizelni.

Meg ütik verik egymást és ordibálnak egész nap.

De ezt még elviselem.

2014. jan. 7. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!