Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyamnak meg lehet fajtiszt...

Allat tenyeszto kérdése:

A kutyamnak meg lehet fajtiszta kolyke?

Figyelt kérdés
A kutyam parosodott egy nem fajtiszta ebbel szuletett 9 kolyke. Ha paroztatnam egy fajtiszta ebbel ami pont olyan mint o akkor szulethet meg fajtiszta kolyok?

2014. jan. 7. 10:11
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
77%

ja, 15 voltam, ezt elfelejtettem írni, bár egyértelműnek kéne lennie.

Amúgy, szomorú, hogy ma már mindenki kaphat diplomát. Semmi sem kell hozzá, csak pénz, és viszlát. Nekem nincs diplomám, de figyeltem a biológia órákon. Nem vagyok tenyésztő, ezért nem mondhatjuk azt, hogy ezt csak a tenyésztőknek kell tudnia. Ez, hozzátartozna az alap műveltséghez, de látom, sajnos nem így van. diploma... áh... most ellett cseszve a napom. Ezek után kikben bízhat az ember?

2014. jan. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
77%

Kedves katika: az, hogy valakinek diplomája van semmit sem mond el az illetőről, viszont az, hogy egyből ezzel kezd dobálózni ha úgy érzi hülyének nézik mikor valóban az, és nem képes ezek után csendben meghúzni magát, már annál többet elmond. Feltételezed, hogy nekem nincs? Ezt fél mondat alapján állapítottad meg? Ez még többet elárul rólad.

Ebben a topicban éppen egy szaporítót próbálnak lebeszélni a szaporításról és erre jössz itt a hülyeségeiddel... Látszik, hogy az egészről fogalmad sincs. Ez nem baj, csak akkor nem kéne ide írogatni. Miss Diploma...

2014. jan. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
83%

Meghalok :DDDDDD Még ennyi ostoba "diplomás" meg "Allat tenyeszto"....


Kérdésre a válasz: a kutyát ivartalanítani kell.


Katika,neked csak köszönetet mondanék,ismét megerősítetted bennem,hogy HA diplomás is is vagy,a diplomához intelligenciát nem adnak.

A mai diplomások nagy százalékának vagy elég mély a torka,vagy elég mély apuci zsebe.Ha érted a célzást.Bár nem hinném :DD

2014. jan. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
0%
Kedves 20-as, ha ezen ennyire felhúzod magad, akkor nem tudom mit művelhetsz neten kívűl, de végülis nem az én dolgom, hogy ki min stresszeli magát. Nagyon vicces volt ez a kisiskolásnak való cinikusnak szánt, magyarázkodásod, köszi, ja és mellesleg csak azért mert kiírom a nevemet, ami Kata és még véletlen sem Katika, megkapod tőlem ajándékba a Béluska nevet. Tehát Béluska egész szépen le tudtál írni mindent, helyesírás is rendben volt, ötös alá, és köszönöm az infókat.
2014. jan. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
0%
22 Leszarom, hogy van-e diplomád vagy nincs, viszont oda írok ahova akarok, ez egy nyitott fórum.
2014. jan. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
0%

23

Igen, a legtöbb 8 általánost végzett bunkónak ez a véleménye, mert hát azért valamivel meg kell magyarázni, hogy miért is parasztok a diplomások, ja mert nem elég inteligencsek, persze. A magam részéről a mély torkomat szívesen használom, de anyagi javakat és diplomát még nem is kértem és nem is kaptam érte.

2014. jan. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
77%

:D Nincs több kérdésem,te agyon iskolázott. Intelligencia egy L-lel...:D:D


Én már túl vagyok a diplomán,csak épp abból a kórból,amikor még ért is valamit :)

2014. jan. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
77%
kérlek, korból* :) Látod,te lány,elveszed az eszem :D:D
2014. jan. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
0%
Nem, én azt írtam "inteligencs", de kár volt, itt senki nem ismeri ezt a kifejezést, a Kretén magazinban futott egy ilyen rovat nagyon régen, abból vettem át.
2014. jan. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
0%
15 Kár, hogy ilyen pesszimista vagy. Én beismerem, ha valamit nem tudok és nem az eszemet játszom. A diplomámat az állam fizette, nem is jártam volna egyetemre, ha fizetnem kellett volna érte. Természetesen nem természettudományi karra jártam és nem gondolom, hogy az alapműveltséghez tartozik az, hogy ha egy fajtiszta kutya párzik egy korccsal, akkor utána már hiába párzik egy ugyanolyan fajtájú kutyával, mint ő. Nem én ezt nem tudtam és szerintem még nagyon sokan nem tudják, akár diplomásak, akár nem. Az én barátaim kb. 80%-nak nincs diplomája, nyilván őket sem nézem le ezért és másokat sem, de ne butázzon már le senki azért, mert 1. olyan kedve van, hogy itt nekiáll köcsögölni, 2. valamit érthetetlenül magyaráz el és nem tetszik neki, hogy visszakérdezek.
2014. jan. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!