Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S amstaff 1 éves kutyám...

S. O. S amstaff 1 éves kutyám Ma 5× hányt és csöpög a nyála. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2014. jan. 7. 21:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet,hogy felevett valami mérgezőt.Irány az orvos!
2014. jan. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Az a baja hogy beteg és a gazdája ahelyett hogy állatorvoshoz vinné, itt kérdezget vad idegeneket, akiknek nincs állatorvosi képesítése.
2014. jan. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Igen amig itt pazarlod az időd a kutyusod szenved!!!Nem értem sok ember aki itt vár a megoldásra,miért nem a kutya érdekét nézi....chat-től még nem láttam kutyust gyógyulni!!irány az orvos!!Ha idegen anyagot nyelt le az itt elfecsérelt idó a kutyus éetébe kerülhet.
2014. jan. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az elsö reakciom hogy felhivtam az orvost ennyi eszem nekem is van csak azt mondta az orvos hogy holnap reggel vigyem ha nem változik.Nem magyarországon lakom.
2014. jan. 7. 22:16
 5/11 anonim ***** válasza:

mérgezésnek tűnik.

sikerült dokihoz vinni?

mi lett a kutyával?

2014. jan. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Csak 1orakor vihetem az orvoshoz tiszta idioták itt az orvosok.Mostmár rosszabb az álapota sajnos.Ahogy vizet juttatok a szájába mindjárt hány.De lehet hogy ma testi sèrtèsben lessz rèsze sz orvosnak
2014. jan. 8. 11:08
 7/11 anonim ***** válasza:
Én ezt nem értem.Egy orvos mit tud szerinted mondani telefonon úgy,hogy nem látta a kutyát?Ilyen esetben akár tömegközlekedéssel is elviszem az 50 kilométerre lévő városba,nem várok másnapig.
2014. jan. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

nem kell lecseszni, beszélt orvossal.

viszont nem várnék tovább, biztos ott is van sürgősségi ellátás vmelyik állatkórházban vagy rendelőben.

vidd máshova!

2014. jan. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az nagyon kevés,hogy beszélt.

Az orvos látatlanban nem tud diagnosztizálni.Ezek a tünetek sokfajta baj jelei is lehetnek.

2014. jan. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Gyomor fertözès sajnos de most már jol van. Amugy meg irtam hogy nem magyarországon lakom ès kaptam tegnap idòpontot mára de itt elöször idöpontot kell kèrni hiába viszem el a kutyust nem foglalkoznak vele ugyan igy az embereknèl is ugyan ez van. Ès csak segitsèget szerettem volna kèrni töletek hogy mit tegyek a kutyusommal hogy jobb legyen neki. De látom hogy ide nem kell többet irjak. Köszi aki normálisan szolt hozzá.
2014. jan. 8. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!