Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet egy kutyát megtanít...

Hogy lehet egy kutyát megtanítani hogy az első két lábán sétáljon?

Figyelt kérdés
Egy pár évvel ezelött láttam egy így járó kutyát a youtubeon,de csak azt hittem beteg a kutya!azóta láttam még rajta kívül is olyan kutxákat akik megtudták csinálni persze videón!szoval ban ötletetek,vagy esetleg ismertek olyat aki tudna sehíteni?
2014. jan. 7. 22:21
1 2
 1/13 gelazso ***** válasza:
41%
ez nem természetes testhelyzete egy kutyának. árt a testének és a lelkének is. miért kell ez neked? szeretni lehet ilyen trükk nélkül is , nem?
2014. jan. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Kérdezz meg egy cirkuszi idomárt ?
2014. jan. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
0%

Le kell vágni a két hátsót,és akkor rá lesz utalva...

Na neeem..egyébként én is láttam régebben,rengeteget kell egy ilyen attrakcióhoz foglalkozni az ebbel,gondolom nem 1-2 nap amire meg lehet tanítani egy ilyen mutatványra.Próbálkozz kérdezősködni különféle kutyaiskolákban..

2014. jan. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 sippara ***** válasza:
89%

Rettenetesen bonyolult youtube keresés, összesen kb. egy percbe került (ez 17 perccel kevesebb, mint amennyi ideje itt válaszokra vársz. Már elkezdhetted volna tanítani):


http://www.youtube.com/results?search_query=teach+dog+to+wal..

2014. jan. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
16%
Azért olyan kiváncsi vagyok hogy #1-et ki pontozta le és miért.
2014. jan. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Akiteki ***** válasza:
89%

Szerezz be egy kis olasz agarat. Ők maguktól csinálják, ha fázik a lábuk. :)

http://www.youtube.com/watch?v=d0fCYJrSefI

2014. jan. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
Hát valami brutális ez a kis agár :D hogy nem törik össze a kis fogpiszkáló lába, hihetetlen. Egyébként erre a trükkre nagytestű, 15-20 kilónál nehezebb kutyát egyáltalán ne kezdj el tanítani, mert nagyon megterheli a mellső lábát, nem természetes nekik.
2014. jan. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, de azt szeretném kérdezni, hogy ez egy bolognesenek megtanítható? Nem túl kényelmetlen neki a rövid lába miatt?
2014. jan. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Akiteki ***** válasza:

Azok a kis lábak nagyon erősek. És nem is kell nagy súlyt hordozniuk.

Nem egyedi eset, az összes ezt csinálja. :)

http://www.youtube.com/watch?v=u0NenJrWflQ

2014. jan. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!!Nekem egy labrador keverékem van aki mindent tud!De tényleg,csak egy idelye nem tudtam újjat tanítani neki!de most majd igen!;-)

Ja és szerintetek németjuhásznak lehet ilyet tanítani?mert igaz hogy nagy,de azért eléggé erőssek!

2014. jan. 8. 08:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!