Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja a kutyusomnak (5...

Mi baja a kutyusomnak (5 éves), ha meghúzom a hátsó lábát, vagy rosszul lép vagy ugrik, felsikkant?

Figyelt kérdés

pitbull, és meredek hegyen lakunk, sok lépcső is van. ez lenne az oka? milyen betegség jele ez?


igazából nem teljesen tiszta, hogy a lába, a térde, vagy a csipője, vagy a gerince fájhat, de legfőképpen akkor sikit, amikor a hátsó lábát kihúzom hirtelen. (igy kiegyenesitem amikor a hátán fekszik)


kiskorában nagyon figyeltem, hogy ne emeljem meg úgy, hogy a fenekét nem fogom.


miért sikkantgat?



2014. jan. 7. 23:33
 1/9 sippara ***** válasza:
74%
Egyrészt állatorvos, másrészt miért rángatod a kutyalábát, ha egyértelműen fájdalmat okoz neki?
2014. jan. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
doki...
2014. jan. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

fontos beszólni??? nem rángatom! játék közben kezdődött az egész. Eleinte nem tudtam mi az. aztán óvatosan próbálgattam, hogy mi fájhat neki.


de miért kellene neked magyarázkodnom?


ez a kutya nálunk családtag, mindenki szemefénye, imádjuk. Nem rángatjuk direkt a lábát.

2014. jan. 8. 00:51
 4/9 anonim ***** válasza:
vigyétek el orvoshoz, lehetséges akár egy részleges keresztszalag szakadás is.
2014. jan. 8. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Firestorm ***** válasza:

Játékból sem szabad a kutya lábát rángatni!!


Másrészt vidd el orvoshoz,hiszen fajta betegség a bénulás a 2 hátsó lábra.

2014. jan. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Firestorm ***** válasza:
Ja...Rángatja a lábát,hogy megállapítsa mi a baja annak a szerencsétlennek,ahelyett hogy orvoshoz vinné.Gratulálok kedves válaszadó és kedves kérdező.Máskor válogasd meg a szavaidat egy nővel szemben,ha egyáltalán megtanítottak a normális és kulturált viselkedésre.
2014. jan. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Firestorm ***** válasza:

Most gondolkodj és értelmezz egy kicsit:


"de legfőképpen akkor sikit, amikor a hátsó lábát kihúzom hirtelen. (igy kiegyenesitem amikor a hátán fekszik) "

2014. jan. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

ekkora barom állatot mint te vagy! :D


nem rángatom direkt!!!! felfogtad????

minek jössz ide kioktatni meg okoskodni????

hogy értessem meg veled, hogy miután játék után ez történt, ahol a kutya is durvábban és hirtelen ugrál, és felsikkantott, utána nagyon óvatosan megpróbáltam, hogy mikor fáj neki, vagy mi fáj neki, azért hogy megnézzem hogy mi okozza a sikitást. te nem ezt tennéd? az állatorovos nem ezt tenné??? az nem fájt neki, csak jelzett, hogy ott, és akkor az érzékeny neki, de közel sem rángattam, hanem nagyon óvatos mozdulattal néztük meg.


egyszerűen nem értem, hogy felteszek egy kérdést, és nem választ kapok, hogy volt-e valakinek hasonló ilyen problémája, hanem okoskodó kretének idejönnek unalmukban kioktatni, nagy állatmentő fényében feltüntetve magukat.


hidd el nagyobb állatbarát, és állatmentő vagyok mint te. és én nem interneten.

2014. jan. 9. 10:53
 9/9 Firestorm ***** válasza:

Na akkor még egyszer...

"de legfőképpen akkor sikit, amikor a hátsó lábát kihúzom hirtelen. (igy kiegyenesitem amikor a hátán fekszik)


Ezt,hogyan lehet nagyon óvatosan? Hirtelen kihúzom.

Nagy állatbarát vagy,de orvoshoz nem viszed.Remélem nem sok ilyen állatbarát van,aki csak nézi,hogy a kutyájának baja van,de orvoshoz nem vinné el...

2014. jan. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!