Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy palotapincsi kislány...

Van egy palotapincsi kislány kutyám. Soha nem volt még vemhes. Nem is terveztük! (mielőtt jönnének az okoskodások elmondanám, hogy NEM VAGYUNK SZAPORÍTÓK! ) ( Egy ismerősünknek kisfiú palotapincsije van. ) Mit tegyünk a köldökzsinórral?

Figyelt kérdés

A helyzet: a nő elutazott 2 hétre és ránk bízta a kutyusát.

Időközben a miénk elkezdett tüzelni. Nagyon igyekeztünk külön-külön tartani őket, de egyik reggel sajnos összeragadtak...

A kérdés: utána olvastam a kutyaszülésnek, videókat is néztem róla és csak egy dolgot nem értek. Az egyik videóban a nő(miután megszületett a kicsi) elvágta a köldökzsinórt és az anyakutyából meg kitépte a másik végét..

Azt ki kell belőle húzni? Vagy mit kell azzal csinálni?

Normális válaszokat adjatok kérlek, ne bunkó,flegma véleményeket!

Előre is köszönöm!



#Kutyaszülés #köldökzsinór.
2014. jan. 8. 09:33
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
73%

Kicsit tele már a padlás az olyan kérdezővel aki fölháborodik a NORMÁLIS, HOZZÁÉRTŐ ÉS SEGÍTENI SZÁNDÉKOZÓ válaszokon....


Bakker akkor olvass csöndben, mert amit leírtak, azt ugyanúgy te is meg tudnád keresni, arról nem beszélve, hogy - mivel írod - utolsó idős a kutyád már réges-régen utánajárhattál volna.


Remélem a születendő kutyáknak lesz jó helye és a te eszed is megjön a továbbiakat illetően az ivartalanítás mellett döntesz!

2014. jan. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
87%

Aha, szkenneld már be a kutyát törzskönyvét, őszintén kíváncsi vagyok rá :) már csak azért mert Mo-n egy darab pekingi palotakutya tenyésztő van.


Ez hogy még itt hazudozol hogy tisztára mosd magad egyszerűen szánalmas...


Amúgy épp tegnap olvastam egy hírt, hogy egy (igazi, kenneles, aki tényleg minden apróságra odafigyel a kutyáinál) tenyésztő szukája az 50. napban volt, amikor kiderült, hogy az összes kicsi meghalt benne. 3 kölyköt mutatott az ultrahang, még most is, a műtét után derült ki hogy volt egy 4. kölyök csak nem fejlődött ki és szépen megfertőzte a többit... Semmi baja nem volt a kutyának, egyik reggel lett rosszul és már aznap meg is kellett műteni... Ha a gazdi nem veszi észre, akkor 100% hogy a szuka is meghal. Na már most, ha te annyit se veszel észre hogy mikor tüzel a szukád, majd miből fogod ugyan látni ha beüt a gond?


Amúgy a videóban annak is utána néztél, hogy ha beszorul egy kölyök, azt hogyan segítsd ki gy hogy ne sérüljön? Vagy hogy a császármetszést házilag hogy lehet csinálni? Hát ha te néhány videóból ilyen profi lettél akkor állj már be állatorvosnak, minek a diploma meg a nem tudom hány éves egyetemi képzés, ha te pár videó megnézése után profi vagy minden helyzetben? :)

2014. jan. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
81%

szkennelt törzskönyv ... persze.

majd biztos beszkenneli, ha végzett a rajzolással :)


oh, a csudába, megint le leszek pontozva :(

2014. jan. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
91%

Én csak arra szeretném kérni, az ilyen "felelős" gazdikat, hogy a zacskóba amibe kidobják a kukába a kölyköket tegyenek bele egy cetlit, hogy mikor születtek a kicsik, mert az állatmentők akik utána gondozzák és oltatják őket enélkül csak becsülni tudják a korukat.


Elmúlt hónapban 2 ilyen almot is vittem oltatni...

2014. jan. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!