Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya tanítása?!

Kutya tanítása?!

Figyelt kérdés
Nektek meddig tartott, mire megtanulta a kutyátok az ül, fekszik stb.. parancsokat? Mennyit foglalkoztatok vele (1nap hány órát)? Mikre lehetne megtanítani még a kutyát? (az alap dolgokon kívül)

2014. jan. 8. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Arra, amire akarod :)

Ugorjon fel a ping-pong asztalra, hozza oda a távirányítót, vigye el a másik kutyát pórázon stb :D

2014. jan. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem volt túl sok idő, ha egyszer rájött, nagyon gyorsan elmélyítettük. én egy nap egyszer fogtam neki a tanításnak, az olyan 45-50 percig tartott max., de ebbe benne vannak a pihenők, kis játék közben stb, és 2 éves korában kezdtem el tanítani. ezeket tudja: ül, fekszik, pacsi, szia, ugat, hopp(átugrik valamit és egyszerűen a levegőbe ugrik), marad, sicc, gyere be, szégyelld magad.. azt tanítasz meg neki, ami neked szimpatikus :)
2014. jan. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Napi gyakorlással akár az ittapiros-holapiros játékot is megtanulják. Egyszer láttam egy kutyát, aminek a gazda a szájába adta a kosarat, lement vele az emeletről, megvárta, míg kiengedik az épületből, elment a pér sarokra levő újságoshoz, az kivette a pénzt a kosárból és beletette az újságot, a kutya visszahozta a gazdának, aki nem tudott kimenni a lakásból.
2014. jan. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!