Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktassuk le a kutyánkat...

Hogy szoktassuk le a kutyánkat az "öncumizásról"?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy tünci-münci fiú kutyánk, szófogadó, okos meg minden, stb. VISZONT!!! Egész nap cumizza magát, ha szakszóval jobban tetszik ön-fellációt végez, ami undorító és gyomor forgató. Nem tudom leszoktatni róla sehogy sem és előre szólok, hogy verni nem fogom szóval ilyen tanácsokat nem kérek, de bármi más tanácsnak nagyon örülnék. Interneten nem találtam erre instrukciót. Leírom a folyamatot, mivel nem akarok olyan kommenteket sem, hogy ez miért hiba? ki lehet bírni. Általában több mint fél órán át tart a folyamat, napi 2-3 alkalommal. Folyamatos cuppogásokkal, szipákolós hangokkal kísérve (HANGOSAN), annyira cumizza, hogy mindig habzik vagy folyik a nyála. Mikor jön a finálé pumpál a testével és közben természetesen nyögdécsel és undorító nyelő hangokat hallat, majd amit nem sikerült lenyelni felnyalja a földről. Egész nap arra kell figyelnem, hogy mikor kezdi el, hogy legalább ne a szőnyegen csinálja mert onnan nehéz kimosni a kutyag....-it meg amúgy se. Vettem neki már csomó macit, plüsst és párnát erre a célra, hátha úgy használná, mint más kutyák de nem jött be... Próbáltam rászoktatni, hogy legalább egy helyen csinálja, de nem teszi. Előre is köszönöm a válaszokat!

2014. jan. 9. 17:23
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Ez a komment nagyon tetszett, köszi :D Igen, elég undorító, párszor már öklendeztem én is :D
2014. jan. 9. 19:50
 12/25 A kérdező kommentje:
Nekem az ijesztegetés nem jött be, se az ordítás, se a lökdösés :D
2014. jan. 9. 19:54
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Jesszusom ilyenről még nem hallottam, de ha az enyém ilyet csinálna én is tuti rosszul lennék :))


Próbáld megakadályozni, hogyha pár napig nem csinálja akkor leszokik róla. Mikor a kan kutyánkat ivartalanították akkor én nem akartam ráadni tölcsért ezért a párom egy alsógatyáját húztam fel rá amit felül a hátán összecsomóztam így nem tudta nyalogatni a sebet de mindig ha pisilni ment ki akkor le kellett vennem mert a fütyijét is takarta. Próbáld ki te is hogy adsz rá valamit hátha megszokja hogy nem tudja ezt csinálni és akkor talán egy idő után abbahagyja.

2014. jan. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Ez mekkora ötlet!!! Kipróbálom majd :D Kap egy erényövet
2014. jan. 9. 20:06
 15/25 Laktózmentestej ***** válasza:
23%
Mi ebben a különös? Én is matyiztam már mikor rám jött. A kutyád meg le...pja magát. Magyarul, önkielégítést csinál.
2014. jan. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
őőő, igen... Én is rájöttem :D Erről szól a kérdés
2014. jan. 9. 20:29
 17/25 anonim ***** válasza:
tegyél rá egy tölcsért. mármint a fejére, hátha akkor leszokik róla.
2014. jan. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Az ivartalanítás mellett érdemes lenne viselkedési rehabilitációval foglalkozó szakembert is felkeresni,mert lehet az ok valamilyen frusztráció is.
2014. jan. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
49%

Azért kíváncsi lennék melyik az az idióta állatorvos, akihez Ti jártok, és azt mondja, hogy már nem érdemes ivartalanítani.

Műttesd meg!

És ne plüssökkel, meg ilyen baromságokkal akard megoldani a problémát, mert amit a kutyád csinál az egészségtelen.

Mit csinál, ha rászólsz ilyenkor?

2014. jan. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Rám néz és folytatja, vagy nem is reagál és folytatja :D Ami azért fura nekem mert minden másban szótfogadó
2014. jan. 9. 21:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!