Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak én érzem magam kellemetle...

Csak én érzem magam kellemetlenül mikor a kutyám rákezd ugatni, sé feltöri a csendet?

Figyelt kérdés
Úgy látom sokakat nem zavar, ha a kutya akkor is ugat, ha a postással dumálnak...

2014. jan. 9. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Azok az emberek tipikusan olyanok, akik megbuktak kutyanevelésből. Először még megpróbálják elhallgattatni a kutyát, de aztán feladják és meg is szokják az ugatást. Akkor már nem zavarja őket.
2014. jan. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Firestorm ***** válasza:
100%

Az enyém nem ugat ok nélkül,viszont igen idegesít,amikor a hirtelen felugatástól megijedek :)

Ő akkor ugat,ha idegenek vannak az emeletünkön.

2014. jan. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem mindig nagyon zavar ha ugat a kutyám. De nem azért mert engem zavar, hanem igazából az zavar, hogy másokat zavarhat. Remélem érthető. Szóval ilyenkor próbálom kideríteni hogy mi az ugatás oka, és tenni ellene, ha épp ráérek akkor kimegyek hozzá játszani hogy elvonjam a figyelmét, de mindig rászólok.
2014. jan. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen engem is az zavar, hogy hányan szidhatnak most engem! :)
2014. jan. 9. 17:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem. Ha játék közben ugat otthon, az oké. Ha idegen jön a lakásba, akkor párat ugathat, az oké. De séta közben, csak azért, mert épp olyanja van, hogy ordítva rohan, azt nem engedem. Rászólok, hogy maradjon csöndbe, és megérti.
2014. jan. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van akit zavar,van,akit nem.De az biztos,hogy nem lehetetlen feladat letiltani az éppen ugató kutyát.
2014. jan. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Miért lenne kellemetlen?

A kutya így tud "beszélni".

2014. jan. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!