Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Már 3 cipőt is próbáltam, de...

Már 3 cipőt is próbáltam, de mindegyik feltöri a lábam futás közben, mégis mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kb egy eve futok. Az elso 2-3 honapban egy decathlonos teniszcipoben futottam (aszlft+apro kovek) ez teljesen knyelmes volt...Aztan kaptam egy nike sima futocipot. Kb 1-2 honapig semmi baj nem volt vele, aztan egyszer feltorte a labam, es azota ha 3-4 kmnel tobbet futok benne, vizholyag lesz a talpamon, 3-4 cmes, es tobb napig ottmarad...Karacsonyra kaptam egy Nike Flex futocipot. Ez is 3km utan feltori a labam (mashol)... Vettrm bele egy talpbetetet, de igy ott tori fel ahol az elozo cipo. Megis mit tegyek?? El vagyok keseredve! Az elejen 6-7 km is siman ment..:( Lehet az a gond, hogy a labam iszonyuan megizzad? Az labujjaimnal a zokni konkretan vizes..pedig futozokniban futok!

14/l

Es most a szuleim ugyse vesznek uj futocipot, mivel most kaptam..szoval otletek hogy mitol lehet, es hogy mit csinaljak?!



2014. jan. 8. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Cipöt nem ajándekba illik adni, hanem csak személyesen, és nagyon alaposan felpróbálva megvenni.
2014. jan. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sajnos a futócipő ilyen nem minden a márka nem mindenkinek jön be ugyan az... én lassan már beillenék kalenji reklámarcnak, igaz, hogy egy olcsó vacak márka de azzal még nem volt gondom, nike meg már törte fel az én lában is... amúgy sok múlik a zoknin is, próbáld ki a futást futózoknival, ha eddig nem így tetted.
2014. jan. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha el tudod adni a futócipőidet - attól függ, milyen állapotban vannak - eladod őket használtan.a nem, akkor gyűjtögetsz. Ezután esetleg elmész vagy a Spuri futóboltba, vagy a Nyúlcipőbe és hozzáértő segítség mellett, úgy egy óra alatt kiválasztod magadnak a MEGFELELŐ cipőt. Nem csak a Nike létezik :) Én is rá voltam zizzenve a Nike-ra mert szép, meg húúúú, de nem volt kényelmes és a végén egy Asicsel jöttel haza, ami azóta is remekül szuperál.
2014. jan. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!