Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sántít a kutyám mit tegyek?!

Sántít a kutyám mit tegyek?!

Figyelt kérdés
Ma reggel láttam h a nemsokára 2éves kutyusom sántit.meg néztem a lábát nem volt semmi seb semmi ami szurta volna egyebek de sántit és reggel nem is ette meg az ennivalóját. Még nem akartam elvinni orvoshoz hátha holnap jobban lesz de ha nem akkor viszem.Semmi nem látszik csak nem áll rá a bal hátso lábára amikor meg fogtam az első két mancsát akkor ráált kicsit de remegett a lába és éppen h csak állt rajta... Kérlek segítsetek mit tegyek vagy vigyem orvoshoz?😔
2014. jan. 10. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Ha a gyerekednek ilyen baja lenne, mit tennél?

Vidd orvoshoz - nem árt ha olyanhoz aki ért is hozzá (ortopéd szakorvos), pl dr. Makai Péter, Minivet.

2014. jan. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2-3 napon belül nem múlik, vidd orvoshoz. Lehet, hogy csak meghúzta.
2014. jan. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm 2.válaszolo, 1.nincs gyerekem
2014. jan. 10. 17:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha neked ilyen bajod lenne mit tennél?
2014. jan. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha a kutya csak meghúzta, ami elég könnyen előfordulhat, akkor elmúlik 2-3 napon belül, ha nem, vagy láthatóan fájdalmai vannak, akkor nézesd meg orvossal. Ne szaladgáljunk már mindenért állatdokihoz, azért ez is túlzás, amit a válaszadók javasolnak -_-'
2014. jan. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valószínüleg meghúzta ! Az én kutyámnál is így kezdődött végül lebénult Őneki mindkét hátsó lába fájt egy idő után ! De nem akarom elrontani a kedvedet ! esetleg maszírozd meg neki óvatosan tapogasd ki hogy hol fáj de szerintem vidd el orvoshoz ha nem lesz jobb. AMÚGY kedves válaszoló a gyerek el tudja mondani hol,mi fáj a kutyát nem lehet egy gyerekhez hasonlítani.!!!
2014. jan. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó teljesen igazad van 😶
2014. jan. 11. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!