Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy éves lány németjuhász...

Egy éves lány németjuhász kutyánk néhány napja vérzik. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2009. dec. 1. 09:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tüzel.
2009. dec. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Na de pontosan hol vérzik és mennyire?
2009. dec. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A járdán látni ahol járkál h csöpög belőle a vér.
2009. dec. 1. 12:06
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
jo de honnan csöpög???? a lábából? az oldalábol? nem mindegy... ha a hátsojábol akkor lehet tüzel!
2009. dec. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
28%
Nagyon meg foglak bántani, de tudsz bármit a kutyákról? Alap tudnivaló, hogy a "lány" kutya tüzel, ergo vigyázz nehogy elkapja egy kan, ha csak nem akarsz kiskutykákat.. Nyugodtan le lehet pontozni.
2009. dec. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kedves 19:42-es! szerintem ez az oldal pont azért van hogy ha valaki nem tud valamit akkor kérdezhessen, de örülök ,hogy te iylen okos vagy és ilyen kedves!
2009. dec. 4. 10:44
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
Én mondtam, hogy megbántalak, sajnálom. Igen, ezért van ez az oldal, hogy kérdezzünk illetve VÁLASZOLJUNK. Tényleg ne haragudj meg rám, de ha valaki tart kutyát akkor ez egy alap tudnivaló. Na mindegy. Azért remélem tudtam/tudtunk segíteni.
2009. dec. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

kedves kérdező!

az előző válaszolónak teljesen igaza van! nem az a baj, hogy megkérdezed, amit nem tudsz, hanem hogy nem most kéne tájékozódni, hanem azelőtt kellett volna, hogy elhoztad a kutyát! az ilyen felelőtlen emberek miatt kerülnek utcára a kölykök! mellesleg meg azt, hogy mi az a tüzelés még olyanok is tudják, akiknek életükben semmi közük nem volt állatokhoz, úgyhogy ne haragudj, de nagyon sötét vagy. tudod egyáltalán hogy születik egy kiskutya? nem a gólya hozza, de hiába magyaráznám...kutyázás helyett inkább tanulni kéne, nagyon ostoba vagy!

üdv.

2009. dec. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Lehet h én ostoba vagyok, te meg iszonyatosan bunkó!!! Az ilyen válaszokra nem vagyok kíváncsi, egyébként mi is erre gondoltunk,de gondoltam azért lehet kérdezni. Mellesleg nem értem ebben a kategóriában miért csak bunkó válaszokat írnak??

2009. dec. 27. 09:51
 10/11 anonim ***** válasza:
azért mert hülye vagy.
2010. febr. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!