Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kb két hetes főtt rizst...

Kb két hetes főtt rizst megehet a kutya? (diéta)

Figyelt kérdés
Hűtőben van és a szaga alapján még én is megenném, ha nem tudnám, hogy régi.
2014. jan. 13. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
A rizst már másnap is csak úgy szabad megenni, ha előtte úgy felmelegíted, mintha újrafőznéd... oda ne add neki!
2014. jan. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Még véletlenül se!
2014. jan. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nekem az is fura, hogy szaga sincs. A koliban megéltem ezt azt, a rizsnek egy hetesen sem bírtam a szagát. :D
2014. jan. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem se add neki oda! A kutyám egyszer egy teljes napot és éjszakát végighányt, csak később jöttem rá, hogy közvetlen előtte adtam neki én is 1-2 hetes rizst, valószínű az okozta :(
2014. jan. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. jan. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:D oké, nem adtam oda. én néha eszem többnapos rizst és semmi bajom tőle, ennek meg tényleg tök friss illata volt. de ezek szerint a rizs egy gonosz étel :D majd este kap frisset.
2014. jan. 13. 13:12
 7/8 zsuzsabazsa ***** válasza:
A kéthetes rizsnek, már a szemétben a helye és nem a kutya gyomrában. Vagy megvárod míg a zöld penész megjelenik rajta?
2014. jan. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
szerintem tudomásul vettem, amúgy valószínű nincs két hetes, de tökmindegy igazából, a lényeg, hogy nem kapta meg, te meg inkább ne mondj semmit, tök fölösleges belém kötnöd, miután csomóan válaszoltak már normálisan. valószínűleg akkor dobom ki a kaját, amikor akarom.
2014. jan. 14. 05:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!