Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szétszedi a lakást a kölyökkut...

Szétszedi a lakást a kölyökkutyám ha egyedül hagyom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Rengeteg játékot rakok ki neki amikor elmegyek,de mikor hazajövök ugyanott találok mindent, viszont a lakás darabokban.
2014. jan. 13. 13:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell neki rengeteg játékot kitenni, mert akkor egy idő után megunja. Minek van neki mindig minden elöl? Úgy próbáld meg, hogy mielőtt elmész azelőtt közvetlenül vidd el egy nagy-nagy sétára, rohangáljon sokat, hogy mikor hazaértek már csak aludni legyen kedve. Kapjon esetleg kaját akkor (ha már többször eszik egy nap) majd mindenféle kontakt nélkül (hozzá se szólsz, rá se nézel) hagyd ott egy fél órára, majd mindig miután hazaértél egyből fordulj és menj is vele sétálni.
2014. jan. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hagyj ott mellette egy testi ruhadarabod, amelyiken érezheti a szagodat (lehet mosatlan zokni is), a szag megnyugtatja. A nagyon fiatal és heves vérmérsékletű, érzékeny kutyák sajnos nagyon idegesen reagálnak az egyedül hagyásra (szeparációs félelem).
2014. jan. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Le sem fogja sz*rni az otthagyott ruhadarabot meg a szagodat, de megpróbálhatod végülis, veszteni nem fogsz vele semmit. (De megoldani sem.)
2014. jan. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Első: az a baj, hogy így csinálom de ugyanúgy szétszed mindent. :| Majd megpróbálom még nagyobb sétára vinni,még jobban kifárasztani de már teljesen kétségbe vagyok esve.
2014. jan. 13. 13:50
 5/13 A kérdező kommentje:
Utolsó: te nem vagy normális... és azt hiszem ennyi reakció a részemről sok is erre a minősíthetetlen hozzászólásra...
2014. jan. 13. 13:56
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Utálom a kutyákat, ezért még szerintem lehetek normális. És a kutyás nőket is utálom. Nem tudják magukat mással lekötni.
2014. jan. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Akkor minek jársz kutyás fórumra, gyökér? :D
2014. jan. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hidd el...ezek után a kutyás nők sem szeretnek téged. ;)
2014. jan. 13. 14:11
 9/13 anonim ***** válasza:
Kölyköt nem hagyunk szabadon felügyelet nélkül. Valahova oldd meg az elzárását, ahol nem tud rombolni. Nekem most 10 hetesem van itthon. Amikor elmegyek, az előszoba az övé, ahonnan el van pakolva minden, amiben kárt tehet. van viszont rágnivaló, játék pár darab .
2014. jan. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Bocsi ez nem ide tartozik, de észrevettem a hozzászólását, amit a kutyákról írt és azt akarom mondani:

-Attól még hogy te utálod a kutyákat, más szeretheti és elég rosszul esik nekik hogy ezt kell elolvasniuk. Néhány éve én se rajongtam értük macskapárti voltam de ilyet senkinek se mondtam... Próbálj már kiszorítani magadból egy cseppnyi kedvességet..és ne legyél ekkora bunkó^^'

2014. jan. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!