Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kérlek mondjatok kistesű...

Kérlek mondjatok kistesű családbarát kutyát ami nem szobakutya?

Figyelt kérdés
2014. jan. 13. 15:32
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
www.allatok.info, www.gazditkeresek.hu nézz körül a menhelyesek között:)
2014. jan. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Miért ne tudnám?
2014. jan. 13. 21:51
 13/26 A kérdező kommentje:
Maximális figyelmet tudok neki biztosítani mivel nyáron akarok venni:)
2014. jan. 14. 21:58
 14/26 anonim ***** válasza:

de a kutya nem csak nyáron kutya, és nem csak addig amig kicsi...hanem utána is...szerinted hogy fog kinézni a szőre ősszel és télen? ő maga hogy fogja viselni kint az esőt, szelet, hideget?


pl őt el tudnám képzelni kint:


[link]


őt is: [link]


és őt is: [link]


csak kaliberre mondom, nem a konkrét kutyákra...de egy kis vékonycsontú spicc, aki igazából leginkább lakáskutya, szerintem nem alkalmas...de mondják meg az okosok:)

2014. jan. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Én csak ugy értettem hogy ugye nyáron veszem es akkor nyáron maximális figyelmet tudok nyújtani-,- nem mondtam semmi olyat hogy később majd nem fogok foglalkozni vele-.-""
2014. jan. 17. 21:56
 16/26 anonim ***** válasza:
akkor sem lehet kint tartani és kész. ha annyira kell, akkor beengeded. ha valaki allergiás, akkor meg nem leszel önző és olyat választasz, ami nem váltja ki, pl uszkár.
2014. jan. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Nagyon sok ember kint tartja ...ugyanúgy éli a kutyus az életét...-.-"
2014. jan. 18. 21:09
 18/26 anonim ***** válasza:
de áruld már el, hogy miért? ha ennyire érzékeny fajtát akarsz tartani, akinek rendszeres szőrápolásra van igénye, miért nem mehet be??
2014. jan. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Minden egyes nap kint lennék vele ....-.- es mert nem engedik hogy be vigyem
2014. jan. 19. 09:39
 20/26 anonim ***** válasza:
jaaa, hogy te vagy a gyerek :D mondjuk eddig is gyanús volt. nemtom miért hittem, hogy anyáddal beszélek. akkor végképp nem ajánlom. szerezzetek be egy családi kutyát, csomó kint tartható van, pl berni pásztor, leonbergi. nem leszel vele kint egész nap, mert pár nap után megunod. ne a külső alapján válassz kutyát, a spiccnek ez nem megfelelő és kész. akkor már ott a szamojéd, bundája ugyanúgy kényes és gyönyörű, viszont sokkal inkább el tudom képzelni, ha már muszáj kint tartani. nagyon drága kutya, szerintem a 150ezer a minimum. spiccet se veszel persze 100ezer alatt, de az ő árukat nem ismerem.
2014. jan. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!