Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kérlek mondjatok kistesű...

Kérlek mondjatok kistesű családbarát kutyát ami nem szobakutya?

Figyelt kérdés
2014. jan. 13. 15:32
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Nem anyád..hanem maximum anyukád
2014. jan. 19. 13:38
 22/26 anonim ***** válasza:
az, hogy "anyáddal beszélek", egy cseppet sem bunkó, de mindegy, akkor azt hittem, anyukáddal beszélek. lényeg, hogy mondj le a spiccről, hisz csak annyit tudsz róla, hogy megtetszett a fehér bundája.
2014. jan. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Akkor is spiccem lessz es nem erdekelsz
2014. jan. 20. 19:09
 24/26 anonim ***** válasza:
oksi és a "lesz" egy sz. csoda, hogy engedik a kutyát, ha még ezt sem tudod.
2014. jan. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

pfff....az a baj ezzel, hogy itt lehetsz azzal menő, hogy spicced van, sőőőt bárhol elmondhatod, hogy spicced van...de nem azt nézed, hogy a kutyának mi a jó, hanem azt hogy neked....és itt kezdődik a rossz.


Ennek a fajta kutyának nem jó, ha kint van télen...ezen kívül rendszeres kutyakozmetikus kell neki...ez az alap. Iszonyatosan csúnya lesz, meg se fogják mondani róla hogy spicc, ha kint hagyod, elkoszosodik, főleg ha fehér...ha fekete akkor is látszani fog a sáros, loncsos szőre, és meg fog fázni alatta:S


Azzal tudnád bebizonyítani mindenkinek, hogy gyerek létedhez képest benőtt a fejed lágya, ha felelősséget vállalnál az állatért....de ez nem az.


én is "gyerek" vagyok, hiszen még itthon élek...amikor elhoztam a mostani kutyusomat, egyetemen vizsgaidőszak alatt güriztem érte, hogy elhozhassam...40 000 ft volt (ő egy felnőtt, leharcolt kutyus), mert utazni is kellett érte...az oltásai, kivizsgálása volt még 10 000 ft, az ivartalanítása és két műtétje együtt lett volna kb 15 000 ft, de egy alapítványt felkerestem és segített...a mindennapi kajáját, és egyéb felszereléseit ÉN veszem neki is, és a család idps kutyájának is, én éjszakáztam vele, én láttam el, én járok vele minden nap. De arra, hogy lehessen, vártam 2-3 évet, mert tudtam, hgy addig mindezt nem tudom megtenni...addig kiolvastam minden könyvet velük kapcsolatban, lassan már ha ferdét pukizik is tudom mi baja lehet......nyáron olyan albérletet fogunk keresni a párommal, hogy ő is jöhessen velünk, addig keresünk amíg nem lesz.


FELELŐSSÉG.

2014. jan. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Annyira nem érdekeltek..
2014. jan. 26. 19:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!