Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » ááá segitség sürgösen! A...

ááá segitség sürgösen! A kutyám bontja az új házát mit lehet tenni hogy ne rágja?

Figyelt kérdés
valamivel bekenni?vagy mit?
2009. dec. 1. 17:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha a fa éleket rágja akkor fel lehet szerelni aluminiumból élvédőt (talán azt már nem lesz kedve rágni)

Legjobb ha rajtakapod és jól leszidod. Adni kell neki olyan dolgokat amit rághat, na meg sokat kell vele foglalkozni, mert a fáradt kutya = jó kutya:)

Próbálkozhatsz azzal is hogy bekened erőspistával vagy mentolos fogkrémmel (ez amit leginkább utálnak).

A szivacs szétszedést meg egy rágós (pláne kölyök) kutyánál szinte lehetetlen megakadályozni, szerintem addig amíg kicsi, váltja a fogát, nincs megnevelve ne adj alá ilyen dolgokat.

2009. dec. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Na most legalább valaki értelmesen válaszolt a kérdésre... gratulálok az elöttem szólónak!:)
2009. dec. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem szerezz neki egy vastagabb fa ágat (vagy egy vékonyabb tönköt) és majd azt fogják rágni, nem a házat remélhetőleg. Azért bontja a házát mert unatkozik. Egyébként nekünk is megrágcsálta mikor megkapta, de szétbontani azért nem bontotta szét. Hamar megtanulja majd hogy a neki adott faágat rágcsálja és ne a fontosabb dolgokat bontsa szét.
2009. dec. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat ,kartonragasztóval körberagasztottam a széleit jo alaposan meg még egy kisicsit tovább is aztán majd holnap bevonom valami aluminiumlemezzel
2009. dec. 1. 22:52
 15/17 A kérdező kommentje:
amugy a macskaszörre allergiás vagyok :D
2009. dec. 1. 22:52
 16/17 anonim ***** válasza:
mosd át az egész házat ecetes vízzel! hidd el befejezi! nekem ugyan lakásban tartott kutyám van de nálam is megkezdte az egyik kisszekrényt, próbáltam én is mindent semmi nem jött be, aztán kipróbáltam ezt, nah azóta se nyúlt semmihez
2009. dec. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nálunk az erős paprika jött be. Megkerestük a legerősebb chilit a piacon, és bekentük vele azt a részt, ahol megkezdte. Az ablakból figyeltük, elkezdte rágni, majd hirtelen megállt, és mintha puskából lőtték volna ki, elrongyolt a vizesvödréhez, és kiitta az összes vizet belőle. Nagyon sajnáltuk, de utána szépen lemostuk a házáról a chilit, és azóta még rá sem mer szagolni a harapásnyomokra, és rendeltetésszerűen használja a házát.
2009. dec. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!