Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek elfelejt engem...

Szerintetek elfelejt engem ennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
5 hœnapra elutazok ès van egy 2 èves havanese kutyàm ès attól fèlek mire vissza èrek nem ismer majd meg :(
2014. jan. 14. 06:40
 1/2 anonim ***** válasza:
szinte biztos vagyok benne, ha szeret most teged nem fog elfeledni!
2014. jan. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem, nem fog elfelejteni. Viszont furcsa lesz neki is, ezért kicsit át kell majd venni a dolgokat az alapoktól, és mivel ő nem érti, hogy te vissza fogsz jönni, valószínűleg új falkavezért szemel majd ki magának, vagyis előfordulhat, hogy ha pl. anyukádnál hagyod, akkor mire hazaérsz egy ideig hozzá jobban fog kötődni, mint hozzád, hiszen az elmúlt majdnem fél évben ő foglalkozott vele, ő etette, ő simogatta, nem te.

De ehhez nem kell nagy ész és már ezer ilyen kérdés volt és más is meg tudta oldani, csak egy kis türelem kell és újra foglalkozni a kutyával és akkor hamarosan újra kialakul a kötelék. De az is lehet, hogy szerencséd lesz (vagy a tiéd nagyon el van kényeztetve) és amint meglát rohan hozzád és üdvözöl. Elvégre sokszor a katonák is elmennek a háborúba vagy csak rendfenntartónak akár évekre is, és amikor hazaérnek örül nekik a kutya, megismeri őket és üdvözli. Legalábbis millió ilyen videó van Youtube-on, én magam is láttam már párat.

Na tehát szerintem felesleges aggódni, nagy probléma nem lesz. Ha rendesen foglalkoznak vele a távollétedben is, akkor neked jobban fog hiányozni, mint te neki és őt nem fogja megviselni a dolog.

2014. jan. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!