Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan érhetem el, hogy a 9...

Hogyan érhetem el, hogy a 9 hónapos kutyám tiszteljen engem?

Figyelt kérdés
2013. nov. 18. 06:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Kicsit bővebben. Mik azok a helyzetek amiben úgy érzed hogy nem tisztel vagy szeretnéd, hogy a te akaratod szerint történjen valami? Gondolom nem most került hozzád a kutya, eddig nem zavart, hogy tiszteletlen?
2013. nov. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

Engem is erdekelne a dolog. En is ugyanabben a cipoben jarok, termeszetesen minden szituacioban szeretnem elerni, hogy mindig, mindenben jol viselkedjen, foleg a jelenletemben.

Es azert kamaszkutyanal fordulok ilyen temaban feletek, mert megmondom oszinten, nem akartam elvenni a gyerekkorat:) mert eddig cuki aranyos kolyok volt, nem akartam mindenben beszabalyozni. Kozrejatszik ilyen idosen a kamaszodas is, enyemet sok mindenre ujra kell tanitani, a normalis setat is mintha elfelejtette volna, osszevissza rangat.

2013. nov. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez jó...."nem akartam elvenni a gyerekkorát".

Gyereked van? Ha van, azt is mondjuk csak elsős korában kezded megtanítani kezet mosni, köszönni,szépen étkezni, öltözni egyedül, stb?

2013. nov. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre, hogy a dominanciagyakorlatok csak bizonyos szintig juttatnak el. Nálam van egy határ, ami még képlékeny, pl. nálunk a 10 hónapos kutyával még kell veszekedni, hogy kiköpje a felvett kaját a szájából (felvenni nem veszi, ha letiltom), nyilván ez idő meg kitartás (főleg az én kitartásom) függvénye, és kétlem, hogy ezek a gyakorlatok segítenének ilyen helyzetben, ezt a tiszteletet következetességgel és kiállással kell kivívni(na meg kell egy kis tökösség, hogy az utca közepén ráförmedjek). Cesar Milan energiának is szereti hívni, de sztem ez kb csak egy kisugárzás, amikor tudod magadról, hogy márpedig én vagyok a főnök. Ezt akkor tapasztaltam először, amikor idegen kutyát kellett letiltani a földre dobált kajáról. Én is meglepődtem, hogy szabályszerint feldühített a gondolat, hogy ők bármit is felennének, és azt gondoltam, hogy már pedig ez a két kutya semmit nem fog felenni a földről. Nem is ettek.
2013. nov. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Konkrétan arra gondolok, hogy amikor valaki jön hozzánk ideges akkor tart tőle fél tőle megvan a respekt köztük. Viszont velem olyan mint egy testvérrel. Szófogadatlan, állandóan csak játszani akar, menne amerre kedve tartsa. Eddig még nem lett kamasz, elsőre megcsinált mindent de mostanában nem.
2013. nov. 18. 16:01
 6/6 anonim ***** válasza:
3-asnak uzenem ,ugy irtam, hogy nem akartam mindenben beszabalyozni...szoval azert alapdolgokra tanitottam. Szoval ha tenyleges gyerek lenne a kiskamasz kutyam, tudna kezet, fogat mosni, es koszonni, de peldaul most elne a lazado kamasz korszakat. Igy erted?
2013. nov. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!