Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » El tudja adni a kiskutyákat...

El tudja adni a kiskutyákat olyan áron egy kezdő tenyésztő, mint egy "profi", ha szinte teljesen ugyan azzal a vérvonallal dolgoznak?

Figyelt kérdés

2014. jan. 14. 11:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
milyen kutyákat tartasz? nem tudsz eladó yorkit?
2014. jan. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

mi a honlapod címe?

szívesen megnézném a kutyáidat.

2014. jan. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az az alap, hogy a szülőknek vannak díjai. A kölykök eredménye a a te munkád koronája. :-)
2014. jan. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
45%
Erre én most azt mondom neked, hogy: Az én első TK-s kutyámat amikor vettem egy új az évben megnyílt kennelből volt. Szóval ismeretlen a kennelnév. Árhoz viszonyítva olcsón adta, de csak azért mert senki nem akarta elvinni. Azóta szerzett 34.Cac, 25.Res.Cac-ot, 12 BOB, 4 ország championja. A testvérei viszont irtó rondák, nem kapnak se eredményeket, se a tenyész szemlét nem tudják elintézni nekik. Mégis utolsó kiskutyának vettem. Hoztak már tőle le 1 almot amiben úgy szintén győztes kiskutyák lettek és A alom volt. Szóval ezzel csak azt szerettem volna mondani, hogy a kennelnév nem számít, a felmenők szűrései és eredményei fontosak. De a legfontosabb, a felmenők KINÉZETE. Senki nem vesz olyan kutyát amelyik ronda felmenőkkel bír.
2014. jan. 21. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!