Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kerítésen nem látna át a...

Ha a kerítésen nem látna át a kutya, nem ingerelném, és nem akarna támadólag fellépni ellenem?

Figyelt kérdés

A szomszéd kutya kicsit pipa, mondjuk 100%ban megértem, ki van kötve!

De mindig rámugat, mikor mennék el a járdán.

Azt hiszem, akkor jobban ingerlem, ha lát. Ha tennék a kerítés elé valami takaró fóliát, nem látna, tehát max hallana, de a hallás nem izgatja annyira, mint mikor lát?

Akkor is rám ugat 1-2öt mikor hall, de mikor meglát a ház mögül kijönni, bevadul!



2014. jan. 14. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:

A kutyáknak jobb a szaglásuk és a hallásuk, mint a látásuk. Attól hogy nem lát, még tudná hogy ott járkálsz.


Azért ugat rád, mert szerencsétlen ki van kötve a nap 24 órájában és annyira fusztrált hogy csak a "minden élőre és mozgóra" ugatással tudja valamennyire leadni a benne felgyülemlett energiát.


Miért nem beszélsz inkább a gazdájával? A kutya nem kerti dísz, nem csoda ha majd "megbolondul" ha így éli le az életét.

2014. jan. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1. Nem az én dolgom

2. Nem vagyok se jegyző, se sintér, se állatvédő!

2014. jan. 14. 15:34
 3/4 anonim ***** válasza:
De annyit azért megtehetnél, hogy a jegyzőnek szólsz.
2014. jan. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ha ennyire nem vagy képes, hogy szólj akkor tűrd el az ugatást. Majd rájössz akkor magadtól hogy a fólia mit sem ér. Nem kell ehhez jegyzőnek, sintérnek, még csak állatvédőnek se lenni, hogy szóvá tedd ha zavar valami (a szomszédnak szólni).
2014. jan. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!