Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel fárasszam le öthónapos...

Mivel fárasszam le öthónapos amerikai staffordshire terrier kutyáma?

Figyelt kérdés
szuka kutyus, de nem tudom hol és hogyan fárasszam le, ugy hogy meg is mozgassa?
2009. dec. 1. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
menyjetek el egy nagy térre, vagy egy rétre, park vagy iszonyat nagy helyre flexi pórázzal és engedd szabadon, apportozzatok vagy fussatok együtt. :) én ezt szoktam a wesitevel és lefárad mindíg! :D
2009. dec. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Napi 2-szer 1 órás séta. Ennyire legalább szüksége van.

Vidd olyan helyre ahol elengedheted, ahol más kutyák vannak. Akkor ők "lefárasztják" egymást. Rohangálhatnak.

2009. dec. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sok-sok séta, más kutyák társasága, futkosson annyit, amennyit kedve van, de ne erőltesd! Ha szeret úszni, akkor azt bármennyit lehet, mert tehermentesíti az izületeket és megmozgat olyan izomcsoportokat is, amiket egyébként nehéz lenne. (Az úszást persze nem télen gondoltam, de az én kutyám pl. olyan zizi, hogy minden vízben megfürdik, ha nincs befagyva...)
2009. dec. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem keressetek egy jo kutyaiskolát, ott tanul is a kislány, és mind agyilag, mind fizikailag lefárad.

Az enyémek suli után kajálnak,utána mindenki durmol vagy 2 órát:))))

2009. dec. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
vidd ki valami külteleki helyre és ott szabadon lehet sétáltatni póráz nélkül napi 4 -5km-t
2009. dec. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!