Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet dp-s az amstaffom?

Lehet dp-s az amstaffom?

Figyelt kérdés

az van hogy ugrál futás közben 7 hetes lesz hétfön

és azt olvastam hogyha futás közben egyszerre ugrál a 2 hátsó lábával az a dp jele is lehet


2014. jan. 15. 19:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
83%

7 hetesen az ANYJÁNÁL a helye, te épelméjű!!!

Mocskos szaporítótól hoztad a kutyád: szóval bármi lehetséges.


Észlény...

2014. jan. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 sippara ***** válasza:
73%
Lehet DPs (könyök és/vagy csípő), lehet gerincproblémája, lehet allergiás, lehet idegi problémája, és még ezer dolog, a korai elválasztásról már nem is beszélve. De nem baj, jó occsó vót biztos, majd lerakod az állatorvosnál a megspórolt összeg három-négy-öt-tízszeresét (betegség(ek)től függően).
2014. jan. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
0%

Ne hallgass az okoskodókra , lehetséges hogy csak túl súlyos

Ami a korát illeti tényleg kicsit hamar lett elhozva az annyától , általában 8 hetes korban szokták elválasztani a szüleitől a tics tutyákat, de biztos vagyok benne hogy nem ez nem lesz probléma. Mindenképp vidd el állat orvoshoz 8 hetes oltást most kell majd meg kapnia , és ott tedd fel ezt a kérdést. Többieknek pedig csak annyi hogy a kérdező nem írta hogy vette volna a kutyát , lehet hogy saját kenelből van a kutya.

2014. jan. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
72%
Utolsó: egy normális tenyésző ilyet nem kérdez. Naivitásod határtalan.
2014. jan. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
és ha találtam? -.- tiszta idegbetegek vagytok
2014. jan. 15. 20:21
 6/25 sippara ***** válasza:
87%
Basszus, hogy van az, hogy mindenki "amstaffot", meg "cane corsót", meg "pitet" TALÁL, valószínűleg születési idejét és fajtáját igazoló papírral a nyakában? Hol lehet ezeket a kutyákat találni, gyerekek? :D A (ellés pillanatáig kideríthetetlenül) vemhes "fajtiszta" szukák melletti telken?
2014. jan. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Akkor honnan veszed, hogy pont 7 hetes?
2014. jan. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
doki saccolta
2014. jan. 15. 20:37
 9/25 anonim ***** válasza:

Most függetlenül attól, hogy honnan van a kutya...


...igen, simán lehet dp-s.


Bár (igen, ezt megnyugtatásként mondom) én is több hétig azt hittem a dogo kölykömre, hogy dp-s, ugyanezekkel a tünetekkel. Ahogy nőtt, abbahagyta a "nyuszi" ugrálást, és most már semmi hasonló tünetet nem produkál. Egyébként úgy tudom, 6 hónapos kora után lehet csinálni egy vizsgálatot állatorvosnál.


És mielőtt bárki lehurrogna, én tenyésztőtől vettem, törzskönnyel, papírokkal, 8 hetes kora után.

2014. jan. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
köszi megnyugtattál.amugy rendesen labdázunk meg minden. a nevét is szépen tanulja és a labdát szó nélkül odahozza szoktam kicst futtatni h fáradjon h elguritom a labdáját stb
2014. jan. 15. 21:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!