Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet dp-s az amstaffom?

Lehet dp-s az amstaffom?

Figyelt kérdés

az van hogy ugrál futás közben 7 hetes lesz hétfön

és azt olvastam hogyha futás közben egyszerre ugrál a 2 hátsó lábával az a dp jele is lehet


2014. jan. 15. 19:36
1 2 3
 11/25 neger ***** válasza:
10%
mivel 7 hetes,még lehet hogy ügyetlen ennyi.sokminden lehet,de azért vidd dokihoz rendszeresen.okoskodóknak meg annyit,hogy zizzennyenek már le a törzskönyvtémáról,mert uncsi.ti a papírt becsülitek nem a kutyát.éppugy lehet törzskönyvel is beteges,mint anélkül.hozzáteszem ha kicsinek nem is de 4-5 hónaposan,már ránézésből meglehet mondani hogy fajtatiszta vagy sem.és mégvalami,fajtatiszta amstaff igen kevés van már,törzskönyvesek közt is megsugom.
2014. jan. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
am tapintásból meglehet mondani ha vmi nincs rendben?mert olyat is olvastam megnéztem a kutyát és semmi rendelleneset nem éreztem de a kövi oltásnál rákérdezek
2014. jan. 15. 21:24
 13/25 A kérdező kommentje:
2014. jan. 15. 21:25
 14/25 A kérdező kommentje:
[link] itt találtam
2014. jan. 15. 21:25
 15/25 sippara ***** válasza:
74%

najó... kérdező, bocsánat, de eddig bírtam, tényleg bocs, hogy pont a te kérdésednél akadok ki :)



Szóval...

Utolsó, te komolyan retardált vagy??? Egyedül vagy ekkora síkhülye állat, vagy segít valaki??? Elmagyaráznám még egyszer, hogy miért vagy f.@.sz, de mostanra halál komolyan elhittem, hogy egyszerűen nincsenek meg a megfelelő képességeid (olvasás, értő olvasás, intelligencia) ahhoz, hogy meg tudj fejteni egy összetett magyar mondatot, úgyhogy nem teszem. Viszont ha már az, hogy harmincakárhány százalékra értékeli a nagyközönség a "szellemi termékeidet" (és nem, nem mindenki más hülye, csak te vagy helikopter) nem tántorít el Pulitzer-díjas baromságaid itt történő megosztásáról, akkor én most arra KÉRLEK, tényleg, KÉRLEK, hogy takarodj már vissza abba a szerencsétlen kisegítőiskolába, ahonnan jöttél, VAGY szólj a szüleidnek, hogy köttessék ki a netet, VAGY tanulj meg gondolkodni, VAGY simán csak szokj már le ennek az oldalnak a látogatásáról, mert az itt leírtak egész egyszerűen meghaladják a szellemi képességeidet.


Köszönöm a figyelmet, és mindenkitől még egyszer elnézést :)

2014. jan. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
nyugi van gyerekek :D semmi baj :D
2014. jan. 15. 21:40
 17/25 neger ***** válasza:
8%
gartulálok kedves sippara.majd amugy te mondod meg nem?ákárki kérdéseket tesz fel,te habzó szájjal nem a kérdésre válszolsz,hanem elkezded a kis törzskönyvtémádat,valamint szapulod mindenki ebét.gratulálok mégegyszer.amugy meg fáj az igazság?témáról semmit sem mondtál.
2014. jan. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 sippara ***** válasza:
86%

Na, először átírom, hogy magyarul legyen:


"Gratulálok, kedves Sippara. Majd amúgy te mondod meg, nem? Akárki kérdéseket tesz fel, te habzó szájjal nem a kérdésre válaszolsz, hanem elkezded a kis törzskönyv-témádat, valamint szapulod mindenki ebét. Gratulálok még egyszer. Amúgy meg fáj az igazság? A témáról semmit sem mondtál."


ésakkor...

Egy:

Ha egy kutyának nincs törzskönyve, egy helyről származhat: szaporítótól. Ilyen szempontból teljesen mindegy, hogy a szaporító EGYÉBKÉNT ki tud-e állíttatni törzskönyvet akármilyen (akár már halott) szülőkkel a saját, vagy ismerőse kennelnevére. Ez nem "törzskönyv-téma", ezt úgy hívják B*A*Z*M*E*G, hogy TÉNY.


Kettő:

Soha, megismétlem lassan, hogy te is biztos felfogd: S-O-H-A nem szapultam senkinek a kutyáját. Az, hogy a gazdája egy idióta és/vagy nem tud/nem akar kutyát nevelni, nem a kutya szapulása, hanem - a legtöbb esetben - megint csak TÉNY.


Három:

Milyen igazság? Ne haragudj, de kezdem úgy érezni, hogy nem csak annak a dekódolásával vannak problémáid, amit olvasol, de azzal is, amit írsz.

2014. jan. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 neger ***** válasza:
0%
köszönöm,hogy saját magadat elástad.erről beszéltem amúgy.mivel te magad mondtad,így jól esett visszahallani,a saját igazamat.
2014. jan. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 sippara ***** válasza:
83%
Jézusom... :) Ne haragudj, bármi is a bajod, rettenetesen szánlak :D
2014. jan. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!