Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok jó ötleteket, hogyan...

Tudtok jó ötleteket, hogyan fárasszam le félholtra a szomszéd kutyát, hogy ugatni se maradjon ereje?

Figyelt kérdés

Láncon van, és ugat, de sokat nagyon sokat.

Feltettem kérdést, azt válaszolták, aza gondja, hogy nincs sétálva víve, és ezzel fárassza magát, hogy ugat mert mást nem tud!

És az ablakom alatt ugat sokat, pont az ablakom fele fordulva!

És 3-4 óra megállás nélküli ugatás nem gond neki!


Tudtok ötletet, hogyan fárasszam le ha már a szomszéd pár nem képes erre, csak a cigit látom szívni mind kettő szájában, de sétálni egyik se menne a kutyával!


Mondták, hogy dobjak át néha petárdát, ha ugat, attól megijed, és nem meri majd kinyitni a száját! De az nem akarok, és nem is tudom, megtenni, tilos a petárda, meghallja a szomszéd, betörik az ablak!


Valami ötlet? Addig akarom fárasztani, amíg a végén már hörögni se lesz ereje, és végre csönd lesz!



2014. jan. 15. 19:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a kutya? Volt már sétáltatva? Testmérete?


Szerintem már az új ingerek nagy hatással lesznek rá,esetleg egy nagy,hosszú séta vagy bicikli mellett futás :)


Örülök,hogy vannak még ilyen jószívű emberek,akik segítenek a kutyáknak.

2014. jan. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hát kb 3-4 éves lehet, sétálni nem láttam még, hogy bárki is elvitte volna, és valami keverék, de olyan nagy mint egy vizsla. Fekete színe van
2014. jan. 15. 19:50
 3/10 anonim ***** válasza:
Petárdát ne! Ha nincs megkötve, vehetnél neki pl. labdát. A rohangálásban jól el lehet fáradni, ha nagy a kert vagy udvar, ahol van.
2014. jan. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Na ez a gond, meg van kötve!
2014. jan. 15. 19:57
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekifutok még egyszer... Szóval tudok olvasni, "láncon van"... Akkor ha elég hosszú a lánc ahhoz, hogy tudjon mozogni rajta.
2014. jan. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
De ezek szerint nem :( akkor nemtom. De petárdát tényleg ne.
2014. jan. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
igazan allatbarat tuskok lehetnek azok akik a petardat javasoltak. Kössék fel magukat. Sajnalatos h a kutya gazdai sem jobbak. Setaval es szellemileg kellene lefarasztani,kulonben marad az ugatas. Nem tudod elkerni a szomszedtol h elviszed setalni a kutyat?
2014. jan. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem vagyok velük beszélő viszonyban! :(
2014. jan. 15. 19:59
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát egy megkötött kutyát sajnos nem lehet lefárasztani.Ahhoz vagy sétálni kell,vagy játszani vele,de ahhoz el kell engedni.


Én a helyedben szólnék neki,hogy idegesít,hogy ugat és ez így nincs rendben.Majd felajánlani,hogy ha ők bas.znak a kutyára,akkor te bevállalod,hogy játszol vele egy kicsit,vagy elviszed sétálni.

Ha nem,akkor meg feljelented őket a jegyzőnél.

2014. jan. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy kb. milyen hosszú a lánc. Nagytestű kutya esetén legalább 8 méter hosszú kell, hogy legyen, ez törvényben van foglalva, ahogy az is, hogy kutyát állandó jelleggel megkötve tartani tilos. Ha rövidebb, ezzel már átmehetsz a szomszédhoz, főleg, hogy nem különösebben jó a kapcsolat, meg lehet nekik mondani, hogy ezzel fel lehet őket jelenteni ls fel is fogod. Ha elengednék néha azt a szerencsétlent, biztos nem ugatna annyit.
2014. jan. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!