Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nézik le sokan a kiskuty...

Miért nézik le sokan a kiskutyásokat, ölebeseket?

Figyelt kérdés
Az olyanokra gondolok, akik TÉNYLEG normál helyről veszik a kutyájukat, és nem szaporítótól, hanem tenyésztőtől/menhelyről hozzák. Emellett NORMÁLISAN meg van nevelve a kutya.
2014. jan. 16. 13:11
1 2
 11/17 Szilvi & Argos ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz:


-Egyszer vmi szobaizét rúgtam fel majdnem, mert 3 perccel azután, hogy kutyámról lerúgtam egy hasonló méretű dagadt állatot, betámadta a kapuban a kicsi...mondtam, hogy fogja meg, vagy belerúgok...egy percbe tellett, mire megfogta az ugató vakarcsot...


-ma pl fél órával ezelőtt lottózó előtt yorkie nyakörv-minden nélkül forgalmas út mentén...én is szabadon hagytam kint Argit ugyanott, de fektetve...kis kutya jön utánunk rekedtes hangon ugatva, Argi farok fel és üget kikerülve azért hátra néztem, hogy jön e még a kis vakarcs


-van egy vagány meztelen kutya a telepen, Gagyi névvel egy baja van: NEVELETLEN...dugja a másik kutyát, mindegy, hogy kan vagy szuka...gazdinak elmondtuk, miért nem jó ez, néha már tiltja behívás nulla...múltkor odaszaladt ahhoz a PÓRÁZOS labi-nj pároshoz, akik más kanokat gyilkolnak...gazdi már felemelte a kutyákat a levegőbe, ordított, hogy fogják meg a kutyát...sikertelenül...sztem bele is rúgott kicsit, mert Gagyi csak őrjöngött gyerek sétáltatja...apucinak még annyira sem fogad szót


-ma zsemlét vettem, Argi a bódé meg köztem feküdt...jön csivava és gazdi, NEM FLEXIN Csivi húzza gazdit, faszi odaengedte Argihoz szimatra...Argival közöltem, marad...nem szóltam be a faszinak, ha már normális csivije van


Ez csak pár a legutóbbi pár napból

2014. jan. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Szilvi & Argos ***** válasza:

Itt egy pozitív példa is az elmúlt hetekből:

Boltból jövök ki, és egy HOSSZÚ SZŐRŰ CSIVAVA várt az ajtóban PÓRÁZ NÉLKÜL Gazdinál volt egy fekete kis akármi flexin. Argit hívtam, gazdi kérdezte, nem harap, mondtam nem. Csivivel tök jól össze szagoltak, gazdihoz bújt Argi dominálva, mert a fekete akármi hátulról acsarkodott Végre egy normális csivava!!!!

2014. jan. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Szilvi & Argos: az első elég kemény. Hidd el, az én kuttyom nem ilyen lenne. :)


De a második már tetszett. :)

2014. jan. 16. 15:18
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

nekem az a bajom, hogy az en kutyam porazon megy, az ilyen kaliberu oda fut hozza, mert neki nem kell poraz, akkor meg kiskutyam elkezdte labbal paskolni, az meg szepen belemart az orraba.


masik esetben, a fulet kapta meg az ilyen poraz nelkuli, a kutyam meg rafogott a torkara.

persze en voltam a szar szemet, pedig az a dog utana is neki akart menni a kutyamnak, meg nekem is kapkodott a labam fele.

es akkor az en kutyam antiszoc, meg harcieb?

ezek utan mit mondjak neki, oda fut vmi talaj cirka oda?

arra neveljem a kutyam ha jon 1 kutya, hagyjad h beled harapjon?

ezt azert ne varja el senki, meg azt se h a kutyat a nyakamba veszem mert neki az engedetlen kutyaja, 5x korbe kerul pillanatok alatt...

2014. jan. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
82%
ÚTÁLOM ŐKET MINT A SZ.... Tisztelet a kivételnek. Fel jelentettek, hogy a szájkosár nélkül sétáltatott kutyám megtámadta az övéket valami csivavát. Az enyém 80 kg-s kan. Kaptam egy csomó pénz büntetést de nem is én voltam a hibás. Ők lent voltak a póráz nélküli behívhatatlan kutyájukkal az utcán. Én mentem a laza pórázon menő kutyámmal aki szépen jött a láb mellett mivel őt vittük suliba. Erre a patkány oda szaladt és megtámadta a kutyámat. A nő azonnal odaszaladt és felkapta meg puszilgatta. A NEGATÍVUMOT ERŐLTETTE. Még a rendőröket is kihívták. Ha mégegyszer meglátom őket nem érdekel de nem fogom vissza tenyész szemlés, kiállítási minőségű közép ázsiai juhászkutyámat. Tépje szét nem érdekel. Ez az én vélemény pontozzatok le ha akartom nem érdekel.
2014. jan. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
94%

Egy hete történt, hogy egy agresszív, póráz nélküli csivava nekiment az argentin dogomnak. Lábon harapta, nem lett baja. Mivel a környéken rengeteg csivava él, naponta többel futunk össze. Azóta a kutya morog, vicsorog rájuk. És akkor megint (!) azt hallgatom, hogy harci kutyám van. Nem támad ki, nem mozdul mellőlem, de jelzi, hogy ez neki nem tetszik. Persze ha megpróbálom elmesélni, ugyanabban a pitsa stílusban, hogy szegény kiskutyukámat trauma érte, mert megtámadta egy csivava, kiröhögnek, és nem hiszik el.


Miért, a nagytestű kutyáknak nem lehet érzékeny lelke?

2014. jan. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nagyon szerencsés lehetek mert ugyanannyi neveletlen kiskutyával találkozok, mint naggyal. Nekem nem a kutyákkal, hanem a gazdikkal szemben van sokszor előítéletem. pl. yorki-öreg néni páros ( a plázacicák le se teszik, velük nincs min összetűzni).

Kutyám áll és bambul, és nem érti mi történik, miért "támadja" meg egy másik kutya.

2014. jan. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!