Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 8 hetes terhes vagyok, és 3...

8 hetes terhes vagyok, és 3 napja eltünk a kis kedvencünk, nagyon szomoru vagyok, és sajnos sokat sirok, hiába mondják hogy nyugodjak meg mert nem szabad, nem birom kontrolálni magam, mijen kárt okozhat ez a babának ha én ijen vagyok mostanában?

Figyelt kérdés
2009. dec. 2. 15:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
1%
miaf.van???
2009. dec. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
35%

Rossz helyen kérdezed

Semmilyen egészségügyi problémát nem okoz a babánál ha sírsz a kis kedvenced miatt

2009. dec. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
29%

Hát fogalmam sincs, nekem még nem volt gyerekem. :O

Ezt talán nem ebben a témakörben kellett volna megkérdezned. De lehet nem is ezen a honlapon.

Az orvosod vagy egy pszichológus inkább tudná a választ.

Hol tűnt el a kutyus? Abban talán tudunk segíteni, hogy megtaláljuk!

2009. dec. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
49%

"8 hetes terhes vagyok és 3 napja eltűnt a kis kedvencünk, nagyon szomorú vagyok és sajnos sokat sírok. Hiába mondják, hogy nyugodjak meg, mert nem szabad. Nem bírom kontrollálni magam, milyen kárt okozhat ez a babának, ha én ilyen vagyok mostanában?"


Ennyi helyesírási hiba a világon nincs ...


Hívd fel a helyi sintértelepet, állatmenhelyet, állatorvosokat.

Csinálj plakátokat, ragaszd ki ... 8 hetesen gondolom nem vagy ágyhoz kötött.

Hívd fel a barátokat, járjátok be a környéket.

2009. dec. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Írd meg, pontosan mikor, pontosan hol tűnt el, szuka vagy kan, milyen fajta, mennyi idős, ivartalanítva van-e, van-e mikrochipje, különös ismertető jegye, volt-e nyakörve és milyen stb. stb. Ha tudsz, tölts fel képet róla valahová (pl. képfeltöltés.hu) és segítünk megkeresni!
2009. dec. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%

Sztem inkább fogd fel úgy a dolgot, ahogy velem történt:eltűnt a mi kedvencünk, is de utána nem sokkal terhes lettem, közben hoztunk új kutyát, akit igen nehéz volt megszeretni, bevallom őszintén.De az új kutyus és a baba miatt nem agyaltam annyit a másik kutya miatt, és inkább örültem hogy lehet babám. Egyébként sok terhest ismerek, akik végig idegeskedték az egészet, és idegbajos gyerekeik születtek.Igen, a baba mindent érez, amit te, a te vérnyomásod megváltoztatja az övét is.Ha stresszelsz, ős is közvetetten stresszel veled.A kisfiam igen nyugis, én ezt annak tudom be, hogy a terhesség alatt próbáltam olyan programokat litalálni, amik nevettetnek.Sok vígjátékot néztem, kevés híradót:)

Szóval, nyugi.Lehet hogy a bébi lesz a kedvenc-pótlód.....Azért drukkolok hogy előkerüljön, biztos anygon szeretitek, de a baba miatt muszáűly magadra erőltetned a nyugalmat.Csinálj olyan programokat, amik szórakoztatnak, találkozz barátokkal, sétálj nagyokat.Ugyan most még pici, de később hidd el, mindent érezni fog.

2009. dec. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%
Az való gaz, hogy nem tesz jót a babának, ha zaklatott vagy a terhesség alatt, de közvetlen kárt szerintem nem okoz. Igaza van az előzőnek, próbáld a kis állatodat keresni, hátha még meglesz! Rakd ki a képét, hirdetést a környéken, hirdess a helyi újságban, hívd fel az állatmenhelyet, stb. cselekedj, már attól is megnyugszol, ha nem csak otthon ülsz és szomorkodsz.
2009. dec. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
64%

Nem tudom, miért kell bántani a kérdezőt???

Ha nekem eltűnne a kutyám én is pánikba esnék! Inkább segítsünk neki! Azzal, hogy a helyesírását kritizáljátok, sem ő nem lesz nyugodtabb, sem a kutya nem kerül meg!

2009. dec. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
44%
3 nap alatt - a bögésen kívül - csinálhatott volna valamit azért hogy elökerüljön a kutya ...
2009. dec. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%

És honnan tudod, hogy nem tette? Nem mindenki olyan jártas ezekben a témákban, hogy azonnal tudja, hogy kezdjen hozzá. Ahelyett, hogy bántod és okoskodsz, inkább segíts megkeresni a kutyát.

Ha 3 napja tűnt el, akkor még jó eséllyel előkerülhet, az nem megoldás, hogy hagyni kell és szerezni helyette egy másikat.

És az sem, hogy bántjátok őt.

2009. dec. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!