Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tesztek hogy tisztaság...

Mit tesztek hogy tisztaság legyen a lakásotokban?

Figyelt kérdés
Elég h*lyén fogalmaztam de nem tudtam jobban. arra értem a kérdést hogy hogyan tartjátok tisztán a lakást hogy ne mondhassák azt hogy büdős van a kutya miatt?Most lesz egy kutyám pár hónap múlva és szeretném ha erre is feltudnék készülni.
2009. dec. 2. 15:54
 1/5 anonim válasza:
Takarítani kell, a kutyát meg fürdetni.
2009. dec. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

nekem 40 kilos labrador, meg egy 7 kilos szobacirkáló lakik bent, mégsincs büdös

napi porszivozás, felmosás

rendszeres kutyarendbentartás (mosás, fésülés, trimmelés)

jó minőségü kaja

és automata légfrissitő :D

2009. dec. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát ez fajtafüggö is... de nálunk sosincs kutyaszag... 2naponta porszivozás, felmosás, száraztápot eszik, rendszeresen ápolom a szörét... mondjuk az enyém hosszu szörü, nem hullik a szöre, csak fésülésnél... :)
2009. dec. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én kutyáimnak nincs szaga. Na jó az egyiknek van egy kicsi, mert régen rossz kajákat kapott és sokat fürdettem, fésültem. A másik kettőnek egyáltalán nincs szaga sosem. Pórszívózni szoktam csak meg felmosni.
2009. dec. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

minden nap porszívózás,és felmosás !

( a szőrt nem lehet összesöpörni )

heti 2-3 × fésülés.

minden esetben letörölni a tappancsait,ha a lakásba visszatérünk.

mikor,nagyon sáros,koszos, beáll a zuhany alá és lezuhanyozom,tiszta vízzel ( sampont nem használunk ).

igaz legalább fél óra,mire megtörlöm a kutyát ( berni pásztor ), kimosom a zuhanykabint,letörlöm a csempét,stb :)

ha esik,vagy ködös idő van ,akkor van ázott kutyaszőr-szag , de csak akkor !

mindíg megkérdezem aki bejön hozzánk,és soha senki nem érzett " kutyaszagot ".

a plédjeit, törölközőit, lábtörlőit,3 hetente mossuk .

állatorvos 2-3 havonta, megfelelő minőségű kaja, rendszeres féregtelenítés, spot-on használata egész évben ( olcsóbb a kullancs és bolhairtó, mint a lakást bolhamentesíteni )!!!stb.

2009. dec. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!