Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy agár meg egy francia...

Egy agár meg egy francia bulldog jól ellenne együtt?

Figyelt kérdés
2014. jan. 17. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Nem hinném. Tök más igényeik vannak.
2014. jan. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja, ha külön foglalkozol velük. Ez akkor napi 4-5 óra lenne. :-)
2014. jan. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De miért kéne külön? Úgy tudom, hogy az agár kirohangálja magát egy óra alatt, de alapvetően elég lusta, nem hiperaktív.
2014. jan. 17. 21:12
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem sincsenek tök más igényeik. mindkettő szeret lustálkodni, ha meg kimentek szabadba, annyit futnak, amennyit akarnak.
2014. jan. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elvannak egymással, de játszópajtások nem lesznek, mivel az agár sprinter a buldog meg egy lassabb eb. Sétáltatás megoldható együtt a buldog nem húz, az agár se túlzottan, mondjuk sokszor ha van lehetőség akkor engedd el majd őket szabadon. Mondjuk a buldogot egy kis whipettel elképzelném, a whippet nem nagy testű annyira. Egy ír farkasagárral már furi lenne
2014. jan. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
persze, minden további nélkül. Ahogy írták szaladgálni nem fognak tudni nagyon együtt, de azért még lehet őket együtt tartani.
2014. jan. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
elég rossz lesz, főleg nyáron:S az agár futkorászni fog, a bulldog követné (ugyanis imádnak futkorászni, mozogni), viszont nyáron a kutya érdekében egy idő után a francia bulldogot le kell állítani hűteni, mert hőgutát kaphat...én enniyre különböző kutyusokat nem tartanék azt hiszem:S
2014. jan. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!