Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kaptam egy pomeránia kiskutyát...

Kaptam egy pomeránia kiskutyát és nem eszik semmit!?

Figyelt kérdés
8-9hetes és kb 3 órája van itt! A féreghajtót se tudtuk beadni neki. Mit csináljak hogy egyen?
2014. jan. 17. 20:48
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*pomerániai
2014. jan. 17. 20:48
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem is fog enni még egy ideig, lehet. Meg van ijedve, furcsa neki az egész helyzet. Mutasd meg neki a helyét és hagyd pihenni, nézelődni. Víz legyen kitéve neki. Majd reggel adhatsz neki enni. A féreghajtó sem lesz gond, ha később kapja.
2014. jan. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Tuti nem kaptál pomerániait, ugyanis olyan ritka, mint a fehér holló és ha ilyen kutyád lenne, akkor nem itt kérdezősködné, hanem a tenyésztőjével beszélnél éppen. Valami szaporított keverék lehet.
2014. jan. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Észak-Írországban lakok itt nagyon sok ilyen fajtájú kutya van.

Megtudom különböztetni a kutya fajtákat és 100% hogy pomerániai és a hirdetésben is bele volt írva :)

2014. jan. 17. 21:08
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha reggel sem eszik,irány az orvos,érdemes megnézetni,nincs-e valami baja.

A féreghajtót nem rögtön az új otthonba érkezéskor kell adni,hanem a tenyésztőnél már meg kellett volna kapnia.

Milyen oltásai vannak?

2014. jan. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%

Az meg,hogy mi van egy hirdetésben,nem szentírás.Akármit beleírhat bárki,kb.annyit ér,mintha szóban mondaná.

Én is hirdethetem a házamat 30 milliót érő palotaként,miközben a tizedét érő putri.

2014. jan. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Voltunk orvosnál egy órája és azt mondta minden okè vele! Azt mondta a féregtelenítőt otthon adjuk be neki :)
2014. jan. 17. 21:10
 8/12 anonim ***** válasza:
87%
Teljesen reális, hogy veszel egy minimum 1500-2000 eurós kutyát és utána a gyakorikérdéseken kérdezősködsz a tenyésztője és az állatorvos helyett...
2014. jan. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ne erőszakold az evést. Ha ma este kimarad, nem olyan nagy baj. Ahonnan hoztátok, ott lehet tudni, mit evett? Legjobb volna majd egy ideig azt adni neki. És ne tömd a kiskutyát. Naponta 3x-4x tedd elé az ételt, ha nem eszi, elveszed.
2014. jan. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem èrtem mièrt baj az hogy felteszek itt egy kérdést. Most már evett úgyhogy minden oké!
2014. jan. 17. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!