Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kaptam egy pomeránia kiskutyát...

Kaptam egy pomeránia kiskutyát és nem eszik semmit!?

Figyelt kérdés
8-9hetes és kb 3 órája van itt! A féreghajtót se tudtuk beadni neki. Mit csináljak hogy egyen?
2014. jan. 17. 20:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
55%

Ha van törzskönyve,akkor pomi,ha nincs akkor jól átvertek.


(Csak nekem ilyen furcsa,hogy bárki kérdez,arról kiderül h külföldön lakik..??)


Ha igazi pomi,tenyésztőtől,akkor nem 8-9 hetes kb. hanem pontosan tudod mennyi idős,és a féreghajtót sem nektek kell beadni,mert a tenyésztő úgy adja oda.És persze 2 oltással hoztátok el.


Enni akkor fog,amikor feloldódik,ki lett szakítva a megszokott környezetéből,nem kell azonnal teletömni mindennel...


Ő egy kölyök kutya.Javaslom kezdjetek el kutyás könyveket,honlapokat olvasni,mert 0 hozzáértéssel nem célszerű kutyát vállalni.

2014. jan. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

tegnap 22:18

Nem a kérdésfeltevés a baj, hanem néhány ember, aki látatlanban ontja az okosságokat.

2014. jan. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!