Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutyámnak neki menne egy...

Ha a kutyámnak neki menne egy kóbor kutya vagy egy házból kiszökött kutya ráengedhetem, hogy tudja magát védeni?

Figyelt kérdés
Amstaff kutyám van sosem volt még ilyen de sok kóbor kutyával találkoztunk és akkor ha esetleg már nem tudom elzavarni de ő támadná a kutyám ráengedhetem?vagy a kóbor állatot is ugyan úgy védeni kellene mint a sajátom?
2014. jan. 18. 09:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
ha a kutyad keves a masikhoz te mit tennel? h veded meg, mert az enyem eleg radikalis megoldas, de nem nezem vegig h megolje!
2014. jan. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Szóval úgy véded meg a saját kutyádat,hogy hagyod,hogy ő megvédje magát,amiből biztos,hogy sérüléseket szerez.

Ez aztán a hozzáállás fiam..

Igazi helyi menő csávó lehetsz,hogy a kutya védje meg magát...


Egyik hozzászóló 30 kiló fölötti pitjét szívesen megnézem,miután a pitbull nem érheti el a 30 kilót sem,de még a 25 is sok.


Látom már,miért ítélik el ennyire az amstaffosokat.Mert ilyen barmoknak van,mint nektek.


Első válaszoló voltam egyébként...olyan érdekes,hogy minket betámadott egy hatalmas kau és ÉN képes voltam megvédeni a kutyámat,de itt rajtam kívül senki nem képes erre,inkább ráengedné a sajátját,hátha ott döglik meg az összes.Mert miből is gondolod,hogy egy falka kutya ellen lenne esélye a kutyádnak?

De akár még egy kau ellen is?


Ott áshatnád a sírját,te nagy állatszerető barom.


Az meg már régen rossz,ha szájkosárban kell sétáltatni...

2014. jan. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

akkor ird le mit csinalsz, ha 1 kau nagysagu kutya rad tamad es elkapja a labad, attol h 1x megusztad, nem biztos h mindegyik kutya, le fog lepni, ezt tapasztaltam, nem csak gondolom.

30kg nem sok, nem h nem lehet annyi.

kutyatap, kutyahuskonzerv, kenyer, neha tej stb... semmi baromsagot nem adok nekik.

2014. jan. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Firestorm ***** válasza:

Csak az engedi rá a kutyáját egy támadó kutyára,ki még nem látott kutyákat összeverekedni.

Utcáról befogadtunk egy dobermannt a roti kopó keverék kutyánk mellé,minden oké volt 1-2 napig aztán jött egy kattanás a dobinál és neki ugrott a roti keverékünknek,alig bírták anyuék szétszedni őket a dobermannt azonnal éjszakai ügyeletre kellett vinni,dőlt a vér a nyakából a füléből a szájából egy rész átlyukadt és stb.A másiknak átlyukadt a füle és ennyi baja esett,onnantól kezdve a rotink frusztrált volt más kutyákkal szemben és időbe telt mire ismét tudott bízni a fajtársaiban.Nem szép látvány 2 kutya között kitört verekedés.

Én jobban féltem annál a staffi pit mixemet,mintsem,hogy összeengedjem egy agresszív kutyával,ha kell bottal odavágok a támadó kutyának,vagy szimplán elkapom a pofája két oldali részénél a másik kutyát,ha már valahogy egymásnak ugrottak.

Komoly sérülése származhat a kutyádnak is ebből és lehet,hogy egy örök életre szóló trauma.

Inkább járkálj paprika spray-el...

2014. jan. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Firestorm ***** válasza:

Tej elég nagy baromság...Semmi szüksége se kutyának se macskának a tejre,miután már nem lóg az anyja emlőin...

Melleseg:


"Egyik hozzászóló 30 kiló fölötti pitjét szívesen megnézem,miután a pitbull nem érheti el a 30 kilót sem,de még a 25 is sok"


Ez butaság a 30 kg még benne van a standardben.

2014. jan. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
en vagyok a tejesember, ezzel rosszat is teszek?
2014. jan. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ha nem sok és nem rendszeres akkor nem számít,de higítja a székletet.Hasmenést is csinálhat ha érzékeny rá.Valamelyiknek meg semmi baja tőle,és a legtöbb kutya szereti.
2014. jan. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
okes, koszonom.
2014. jan. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!