Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tacskó kutyánknak, úgy látszik...

Cz.Anna kérdése:

Tacskó kutyánknak, úgy látszik tacskó bénulása van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A kutyánknak merev a feje, nyaka, nem akar inni, enni se, nehezére esik a járás vagy szinte nem is jár. Még ugatni se ugat, csak fekszik és úgy sajnálom.

2014. jan. 18. 13:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Pl vidd orvoshoz, ha még nem tetted meg. Ő majd megmondja mivel segíthetsz rajta.
2014. jan. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked ilyen tüneteid lennének,mit csinálnál?Segítek:orvoshoz mennél.A kutyádnak pont ugyanerre van most szüksége.
2014. jan. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én is megtettem volna, de hétvége van és nincs orvos, és attól félek hogy amikorra lesz már maghal. És bocsássatok meg elfelejtettem oda írni azt, hogy nincs orvos. Ha tudtok ilyen "házi praktikákat" amivel addig lehet segíteni rajta amíg nem jön az orvos
2014. jan. 18. 14:16
 4/13 Hovarju ***** válasza:
100%

Erre sajnos nincs semmilyen praktika. Bármi baja lehet a kutyusnak.

Hívj fel telefonon egy állatorvosi ügyeletet, mond el mi a baj, hátha tud segíteni, vagy megmondja hol van a legközelebbi ügyelet.


Jobbulást a kutyusnak.

2014. jan. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Van doki, csak nem a szomszédban. Ha tényleg érdekel a kutyád sorsa, akkor félreteszed a lustaságodat, és elviszed.
2014. jan. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Csak gyerek vagyok, és nem vezetek autót nem tudom a kutyát elvinni sehova. Anyukámat érdekli a kutya, de nem tudja elvinni, mert a kocsi Apukámnál van aki dolgozik és csak az írjon aki tényleg tud segíteni.
2014. jan. 18. 14:53
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy tacskót kézben is el lehet vinni a világ végére is orvoshoz. Ne halogasd, minél később kezdik el a kezelést, annál kisebb lesz az esélye, hogy meggyógyul....
2014. jan. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem is a te dolgod ezt intézni, tolmácsold anyukádnak kérlek, hogy vajon mit tenne, ha te bénulnál le és nem lenne otthon autó. Na ugye, hogy megoldható. Ráadásul a tacsi tényleg elfér kézben, meg ott a telefon is, az állatorvos a megoldás, nem az interneten a vadidegenek.
2014. jan. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Falun lakunk Pázmándon, Agárdon volt a legközelebbi orvos, aki nincs nyitva, a következő orvos Székesfehérváron van, 30 km-re tőlünk addig nem lehet sétálni, busszal vonattal meg elég nehéz lenne egy bénult tacskót vinni a tömegben... És azért kérdeztem itt mert ez is egy lehetőség volt. Köszönöm annak aki segített.
2014. jan. 18. 15:13
 10/13 anonim ***** válasza:

Valami nagyobb táska,kutya bele,vonatra máris fel lehet vele szállni,Fehérváron meg nagyon jó állatkórház van.

Ennyi.

Ezt a betegséget diagnosztizálni és kezelni csak olyan helyen lehet,ahol röntgen és egyéb felszerelés megvan,egyszerű falusi rendelőben nem.

2014. jan. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!