Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyen fajták...

Szerintetek milyen fajták vannak a kutyusomban? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


Szerintetek milyen fajta dominál benne?

Milyen idős?

Neme?

No nem mintha nem tudnám, csak kíváncsi vagyok kinek mi jön le elsőre :)


2014. jan. 18. 20:42
 1/10 sippara ***** válasza:
Merész leszek, két éves pumi-border-mégvalami keverék szuka?
2014. jan. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
bordel coli keverék 1.5 éves
2014. jan. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát a nemét és a korát nem tudhatjuk, mert az előbbi nem látszik egyik képen se, az utóbbit pedig jó eséllyel csak az állatorvos tudja megmondani.


Egyébként szerintem ő egy több generációs mix, konkrétan nehéz lenne megmondani, de szerintem lehet benne border collie, pumi, labrador, meg tán valamilyen terrier, a 2.-3. képen a széles fejéből gondolok erre, de ki tudja :) tán még kaukázusi is lehet valami felmenő a bunda hosszából ítélve

2014. jan. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én valami több generációs utcai mixre tippelek, de talán van benne bc is. Na mindegy, szerintem haláli, simán elfogadnám. Szóval: hol laksz? El szeretném lopni. :3
2014. jan. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3-4 éves border keverék szuka.
2014. jan. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
8 éves mudi-pumi szuka :D Én sem tudom pontosan, de szerintem valami nagytestű is van benne. Bordert én nem látok benne, maximum a színe miatt gondolhatjátok :) és köszi a válaszokat :)
2014. jan. 18. 21:46
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát sajnos a "játékban" már nem tudok részt venni, mert elárultad :D


De azt azért elmondanám, hogy szerintem marha jópofa, nekem nagyon tetszik! Különleges, szép, igazán egyedi. Elfogadnám és büszkén sétáltatnám, az biztos :D

2014. jan. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 sippara ***** válasza:
8 éves? :O Wow, nagyon-nagyon jól néz ki :) Tényleg gratula hozzá :) Tényleg a színe borderes :)
2014. jan. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi :) Én is Büszkén sétáltatom! :D
2014. jan. 18. 23:55
 10/10 anonim válasza:
Szerintem border collie keverék, nem igaz, hogy nincs benne. Nemcsak a színe. Lehet még ausztrál juhász is. És csodaszép, buszke lehetsz rá! :-))
2014. jan. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!