Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sürgőőőőős! Elfogjuk veszíteni?!

Sürgőőőőős! Elfogjuk veszíteni?!

Figyelt kérdés
Van egy hosszúszőrű csivavánk,2 éves!Egyik napról a másikra kedvetlen lett..enni evett meg ivott is,de most nagyon ramatyul van! Most értem haza az iskolából és láttam,h megint csak fekszik,és semmi életkedv. Aztán közelebbről megnéztem,hogy mi baja lehet és láttam,hogy a fenekét nyalogatja.Ekkor láttam,hogy nagy a baj:/ véres váladékos cucc folyik a fenekéből.Hívtam az állatorvost nem veszi fel,rendelési időt is néztem és csak délelőtt rendelt..:S most mitévő legyek?elfogom veszíteni?:'(
2014. jan. 20. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:
keress egy állatklinikát a közelben
2014. jan. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lány kutya ? Biztos a fenekéből folyik a cucc?
2014. jan. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Fiú kutyus.Az az igazság,hogy nem nagyon mertem megnézni,mert abban a pillanatban nyalogatja és fáj is neki,de ez a váladék büdös,ezt kihagytam:S lehet,hogy a végbélmirigyei gyulladtak be?vagy mi a franc?:/
2014. jan. 20. 13:40
 4/9 anonim válasza:
ha az állatorvos nem veszi fel a telefont te vidd el rögtön!
2014. jan. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lennie kell ügyeletes állatorvosnak a közelben. Merre laksz?
2014. jan. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rendben,szaladok!Köszönöööm!
2014. jan. 20. 13:42
 7/9 anonim ***** válasza:
Keress egy másik állatorvos számot, ami közelben van.
2014. jan. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az állatorvosok nem mindig veszik fel a telefont, nem ücsörögnek és unatkoznak, hanem általában épp egy másik állatot kezelnek, ezért nem veszik fel, max az asszisztens (ha van), de van amikor neki is segíteni kell. A legjobb ilyenkor ha keresel egy dokit, aki rendel és elviszed.
2014. jan. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Szilvi & Argos ***** válasza:
Mi van a kutyussal?
2014. jan. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!