Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? összeszoktatás

Mit tegyek? összeszoktatás

Figyelt kérdés

hogy szoktassam össze a két kant?az egyik foxi-pincsi keverék a másik yorki.ő 1 hete van nálunk,találtuk.

nagyjából egy év körüli lehet.de a foxim rá van indulva.akkor a yorki még nem ivarérett??


2009. dec. 3. 13:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem is két kanom van. Egy yorki-csivava keverék, és egy yprki. Amit tehetsz, az annyi, hogy mindkettővel ugyanúgy, egyformán viselkedsz, nem kivételezel egyikkel sem. A többit ők lerendezik kettejük közt, nálunk is igy volt, 1 hónapig tartott, de mára már jó barátok, együtt játszanak, alszanak...
2009. dec. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
yporki=yorki :)
2009. dec. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
a rá van indulva pontosan mit jelent? pározni próbál vele? Az általában a dominancia jele, ha egy kutya párzási mozdulatokat tesz a másikon egyen az kan vagy szuka. Amugy egyetértek, viselkedj velük ugyan úgy és hagyd hogy kialakuljon a rangsor. Kell egy kis idő de nem lesz gond ( az én tacsim az új kutyámat 4 hónap alatt szokta meg, most sem nagy barátok de elfeküdgetnek egymás mellett:-) )
2009. dec. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha fickós,akkor vidd el őket ivartalanítani, a kutyának teszel jót. Gondolj csak bele,hogy milyen lehet szegénynek folyton érezni,hogy a környéken a szukák tüzelnek. A kan kutyáknál nem olyan bonyolúlt a műtét és utána lenyugszik. Nekem több szuka kutyám van és mind meg vannak műtve.
2009. dec. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

most egy darbig mind a 2 el van hanyagolva.4 hós kisfiam most az első.

igen,pározni akar vele.

még nem akarom őket megműtetni őket,mert pároztatni akarom őket tavasszal,nyáron.

(nem a két kutyát egymással.külön külön szukával)

2009. dec. 3. 15:03
 6/12 anonim ***** válasza:

A Pincsi-foxi keveréket ugye nem szeretnéd pározatatni??

Az nem lenne szép dolog ugyan is tele van a menhely szebbnél szebb kis keverékekkel és nem kell belőlük még több!

Amúgy nem akartad megkeresni a Yorki gazdáját ?? Talán lehet hogy éppen keresi , de nem találja ! Amúgy sem tudsz velük foglalkozni a babád miatt!

2009. dec. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

De a keveréket is pároztatni akarom.

Nem kerestem.

Foglalkozok velük a baba mellett is,csak nem annyit,mint az elött.Szóval nem úgy kell elképzelni,h semmit nem foglalkozok velük.Játszok velük ,sétáltatom őket....+ bennt alszanak a szobában velünk.

2009. dec. 3. 17:50
 8/12 anonim ***** válasza:

Én nem mondtam hogy semennyit nem tudsz foglalkozni vele ! A Kis keveréket miért ?? Nem érted hogy sok a menhelyi keverék , és nem kérünk belőlük többet ??

Birom az ilyen embereket ! Tudom : Már van gazdájuk , biztos helyen lesznek , nem kerülnek menhelyre !

2009. dec. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tényleg nem jó ötlet a keverék kutyust pároztatni. És mégis milyen fajtával szeretnéd? És ha 5-6-7 kölyök születik mit csinálsz velük? Ingyen is alig akarják elvinni szerencsétleneket, nemhogy pénzért! Gondolj arra, milyen sorsuk lenne! Vagy megtartanád esetleg az összes kölyköt?? Kétlem... A legnagyobb hülyeség az, hogy a kutyának egyszer pároznia kell! Ezt főleg szukáknál szokták mondani, de egy kannál még inkább igaz. A kutyáknál ez ösztön, semmi más! Nem kell nekik a szex, mint az embereknek. Kérlek ezen gondolkodj el, mielőtt ilyen rossz döntést hozol.
2009. dec. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nekem meg rohadtul abból van elegem,hogy ilyen okoskodó emberek azt hiszik,hogy mindent tudnak.

Nem azt kérdeztem,hogy mi a véleményetek.....

Ha akarom minden évben pároztatom őket.

Én is imádom a kutyákat.Noés kutyáim,macskáim is voltak.Segítek is nekik mindig anyagilag és kutyakajával is.

Szóval nekem nem kell a sablon rizsátok.

Ha keveréket szerintetek nem lehet pároztatni akkor fajtakutyát miért lehet???HMMM???

2009. dec. 3. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!