Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem ugat?

Miért nem ugat?

Figyelt kérdés
Egy honapja befogtam egy régota koboroló,kistestű papillon keverék kutyust. Az ég világon semmi baj nincs vele,voltunk dokinál,kapott chipet,oltást, büzmirigyét rendbe tették,kapott féreghajtot. Teljesen szobatiszta az első pillanattol, szépen kivárja az ételt amig oda neki,igazi szoba kutya. Viszont egyszer sem hallottuk még ugatni,most már kezd furcsa lenni,vajon miért nem ugat. néha kicsit nyöszörög,nyüszög,de ugatás nincs. Se kint se bent. Vajon miért lehet ez. A multkor olvastam egy talált kutyusrol akinek a gazdái a hangszálait átvágák, ő sem ugat csak nyöszörög. Remélem a miénkkel nem történt ilyen.
2014. jan. 21. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:
A hangszalag vágott kutyák is ugatnak. Csak éppen úgy hallatszik, mintha be volnának rekedve. ha véletlenül a tiednek is át van vágva ///bár nem annyira sűrűn csinálják// semmi baja nem lehet miatta.
2014. jan. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem,akkor lehet egyszrűen csak nem ugat, lehet még nemoldodott fel annyira h merjen ugatni,vagy csak nincs mit,örül hogy jo helyen van.
2014. jan. 21. 15:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nincs elég önbizalma, hogy "véleményt nyilvánítson", vagy még nem érzi a magáénak a környezetet. Majd megszokik, megnyugszik, elhiszi, hogy nem kell elmennie, majd ezzel együtt megjön a hangja is. :)
2014. jan. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!